Гадателката Светлина

  • 11 219
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Някой посещавал ли е гадателката Светлина и какво мислите за нея и това което тя прави и може?

# 1
  • Мнения: 6 417
Светлина или Елена, както й е истинското име ми е съученичка. Тя е последният човек, до когото бих се допитала каквито и проблеми да имам. Най-малкото, защото не е логично да ми издава книги за отслабване жена, която има очевидни проблеми с теглото си. И не само с теглото си.  Tired

# 2
  • Мнения: X
Хихи,и аз веднага си помислих,че Светлина може би е артистичен псевдоним Crazy

# 3
  • Мнения: 3 376
Верно ли е издала книга за отслабване? Joy

yanis ти защо точно към нея се насочи? Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 142
Бях при нея и си направих следното заключение : може и да има някакви заложби , но главната цел определено не е да се помогне от сърце на хората, а да се измъкнат повечко парички. Laughing Първоначалната такса е 10 лв. , за които ми каза единствено въпросите, поради които съм дошла при нея. Да ,позна причините за моето посещение, но е твърде разочароващо за тия пари да ми каже нещо ,което самата аз много добре знам .Следващата стъпка беше да ми препоръча "отвързване на късмета", което вече си е с цена към 100 лв .Оттук-нататък всеки да си направи извода! Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 15 452
Ходихме с дъщерята при нея,когато приятеля и я заряза бременна. Не мисля, че прави нещо, но разбра, че  дъщерята е бременна и, че бебето ще е момче и все я наричаше Вихра.Аз преди да се роди тя си мислех Вихра да я кръстя.Също каза,че с бащата на детето нямат общо бъдеще, защото той няма да се промени, а тя няма да го изтърпи дълго.Поне това позна, без да сме и казвали нищо.

# 6
  • Мнения: 122
Хора не се занимавайте с глупости...
Божите пътища са неведоми...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 956
Тазо псевдогадателка е сетра на другата псевдогадателка Мария Мъглова  Rolling Eyes
Абсолютно мошенички и печалбарки  #2gunfire Явно това им е семеен бизнес - сега обучават и снахата  Laughing
Представете си докъде им стига наглостта  #Crazy #Cussing out

# 8
  • Мнения: 872
Леле, тоя образ безподобен го гледах случайно в някакви филм, които си ги е правила, когато е ходила на екскурзия във Венеция . Плещеше страшни глупости, а пък облеклото и ... Shockedнякаква къса пола и половината цици отвън, не че имам нещо против това, но тя е абсолютно неподходяща точно за това облекло. Нито времето беше уцелила, нито мястото. Хората я гледаха странно, добре че не я разбираха какво говори #Crazy.
Пък това с книгата за отслабване-направо ме разсмяхте...
Не ми изглежда читава тая работа...

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За нищо на света не бих отишла при нея, а и при която и да било.

Сещам се за циганката от " Господари на ефира" , която искаше нокти от краката и не знам какво още...Луда работа.

За съжаление, доста хора в безизходица и отчаяние се поддават на разни гадателки.

# 10
  • Мнения: 2 211
... гадателката Светлина и какво мислите за нея ?

Мисля, че трябва да си махне това ку-ку от главата, че като го гледам ми се повръща. Аман от шарлатани!

# 11
  • Мнения: 7 723
Оставете я Светлина. Тя е шарлатанка....
Допитайте се до Маг Сибила... Whistling
...фърля боб, а и на карти познава... Crazy

# 12
  • Мнения: 6 417
Ку-ку е доста...деликатно казано. На мен ми приличаше на л....о  Joy - черна дълга коса и малко русо кукуригче навито на спиралка на главата. Сигурно с него улавя звуци от Космоса. Последно знам, че Светлина караше BMW последен писък, май й го откраднаха, ама едва ли е вадила картофи на нивата за него.  Tired

# 13
  • Мнения: 212
Тазо псевдогадателка е сетра на другата псевдогадателка Мария Мъглова  Rolling Eyes
Абсолютно мошенички и печалбарки  #2gunfire Явно това им е семеен бизнес - сега обучават и снахата  Laughing
Представете си докъде им стига наглостта  #Crazy #Cussing out

Е как мошенички бе. Не прочете ли че на някои хора им е познала неща които не са й казали... Значи познава...

# 14
  • Мнения: 2 211
Оставете я Светлина. Тя е шарлатанка....
Допитайте се до Маг Сибила... Whistling
...фърля боб, а и на карти познава... Crazy

Питам: Кога ще ми се махне тази пъпка, дето ми излезе на г..за? От пъпката ли ме боли палецът на левия крак?

Общи условия

Активация на акаунт