ФИЗИОНОМИИ!

  • 2 934
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте,вашите бебета правят ли странни физиономий,защото моят е направо цар на муцките за жалост нямам снимки да покажа все не мога да го хвана как се лендзи,покажете ако имате Wink

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 18:33 от МИЛКА ИЛИЕВА

# 1
  • Мнения: 9 973
ние се мръщим като тати и събираме вежди,но ми е толкова смешен,че не съм се сетила да го докопам с фотоапарата Joy

# 2
  • Мнения: 2 149
О,да и ние правим муцунки Heart Eyes
Освен,че е вечно усмихната,постоянно вдига вежди,бърчи носа и се прави,че диша тешко.От скоро се преструва,че кашля Laughing
Ето: клик

# 3
  • Мнения: 413
Не се заяждам, но си оправи заглавието.Пише се физиономии. Peace

А по темата - вече е голяма и прави не само физиономии, но и разни стойки, пози...Тепърва стават интересни. Simple Smile

# 4
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Сутринта бебка се изкиха и й стана толкова смешно, че се смя с глас Crazy

# 5
  • Мнения: 2 374
имаме страшно много физиономии МЕРИ постоянно прави ето и някой от най-смешните




# 6
  • Мнения: 10 983
Прави Simple Smile Едната от трите снимки в аватара ми е с муцунка Wink

# 7
  • Мнения: 3 376
Моля те оправи си заглавието!

# 8
  • Мнения: 1 517
миличка, много е дразнеща наистина тази грешка в заглавието!

# 9
  • Мнения: 780
Прави.Най-смешна е като прави "орелче".Отваря си устата като О, но по издължено, устните си прибира зад зъбките и си опулва очите.

# 10
  • Мнения: 523
Думата е в мн.ч. и следва да няма "й" , а само окончание"и" .
А иначе на въпроса ти : и двете правят много и смешни физиономии , като плезене , лигавене и др . А най - смешно е , когато започнат да имитират кашляне - падам от смях  Joy Joy Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 39 718
Дияна "физиономий" не е правила, но на физиономиите беше царица. Колкото повече растат толкова по-интересни стават.

# 12
  • Мнения: 78
Е добре де един каже нещо и всички започват след него много важно че е сбъркано,като на някой не му харесва да не пише  в темата,не мога да разбера какъв е проблема ето оправено е щом толкова много ви дразни!

# 13
  • Мнения: 9 814
Не че не харесваме темата. Напротив. Виж аватара ми там щерката има достатъчно муцки и настроения. Peace

# 14
  • Мнения: 3 376
Не се засягай,но наистина ми "боде" в очите така,пък и написано с големи букви.

Ще кача после една смешна снимка като изровя такава Peace

Общи условия

Активация на акаунт