Моля за съвет! -премахване на къдрин от косата

  • 2 768
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 171
През октомври миналата година се накъдрих, но сега вече косата ми е много изтощена. Искам да ви попитам как да премахна къдрина от косата си по бързо. Споделете моля ви.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 16:59 от kopche

# 1
  • София
  • Мнения: 204
През октомври миналата година се накъдрих, но сега вече косата ми е много изтощена. Искам да ви попитам как да премахна къдрина от косата си по бързо. Споделете моля ви.

На-бързо се маха с ножицата във фризьорския салон  smile3518
Къдрина с нищо не можеш да го махнеш,може само да правиш подхранващи и възстановяващи маски и ампули на косата ,нищо друго,освен късо подстригване.

# 2
  • Мнения: 1 771
Не ми е известен начин, но много добре ще се отрази на косата честото подстригване.

# 3
  • Мнения: 743
ПОдстригване е спасението - личен опит!

# 4
  • Мнения: 1 802
Аз съм накъдрена от юли 2007, все още съм къдрева т.е. къдрина си е все още там - не искам да те разочаровам,но...  Косата ми беше много изтощена и понеже видях, че и в ножицата няма спасение започнах да правя много подхранващи маски. И така, сега косата ми е доста съживена.  Peace

П.П. Дори и да намериш начин да премахнеш къдрина от косата си в което се съмнявам, това едва ли ще възстанови косата ти! Тя вече е изгорена...  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 19:35 от ~WOMANISH~

Общи условия

Активация на акаунт