Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте на всички, които също като мен всеки месец тайно се надяват да видят двете чертички...малко инфо и за мен...от 4 месеца правя опити да забеменея...засега уви,,,надявам се скоро да мога да се похваля с това...и един въпрос,които на много от Вас ще се стори доста късно зададен ,но все пак: от известно време живея в София и все още нямам лична гинеколожка...днес ходих в Поликлиниката , която е близко до Плиска, но личн. ми лекарка отсъстваше и не се взех направление, тръгнах да попитам къде мога да си направя изследвание (преди бременност) и една сестра ме посъветва да изчакам с направление че иначе щели да ми съдерат кожата.Та питам първо: колко кожа ще ми смъкнат  и второ: през какви изследвания сте минали вие преди забременяването и все пак трето: можете ли да ми препоръчате гинеколкожка , която се върши съвестно работата, че днес нямаха търпение да ме изслушат даже както искам да ги попитам...Благодаря на отзовалите се, и успех на всички други кандидат мами.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 16:38 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 2 022
Погледни таблицата в ето този материал:
Пренатален скрининг, женска консултация
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 639
Тошинка, за мен най- напред трябва да направих един профилактичен преглед при гинеколог, той да ти пусне микробиология, цитонамазка и мен ме беше много страх от хламидия затова пуснах и нея, но тя не е задължителна, поне не на този етап.
За гинеколог мога да ти препоръчам една докторка, ама тя е много далече от плиска и незнам дали ще ти е удобно, но работи със здравната каса и е добър специалист , ако искаш инфо ми пиши на лични  Hug
Все пак 4 месеца не са много време, но ако мъжа ти е съгласен може да пуснете и една спермограма  Hug
Вярвам че скоро ще успеете
ПП: заповядай в седмичната тема  Simple Smile там ще получиш повече информация

Общи условия

Активация на акаунт