Проблем в седмия месец ?????

  • 2 649
  • 45
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 250
Здравейте скъпи мами. Много съм притеснена. От няколко дни когато ми се пишка и случайно кихна ми се случи на два пъти съвсем малко да се изпускам   Blush Blush Blush. Четох някъде че това било нормално тъй като вече бебето много ни притиска пикочния мехур. Сега тъкмо влизам в седмия месец. Съжалявам за неудобния въпрос, но случвало ли се е на някоя от вас. И има ли за какво да се притеснявам ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 685
ох и при мен беше така Laughingсамо до като кихна или се закашля и ми се припишкваше.именно ,защото бебето притиска пикочния мехур се получава така.

# 2
  • Мнения: 9 814
Започна да ми се случва в началото на 9-ия месец, когато бебето вече беше слязло много надолу.

# 3
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Споко и аз имах този проблем.

# 4
  • Мнения: 55
И аз съм така, като кихна или покашлям, все си мисля че е и  от това , че съм раждала вече веднъж, и мускулатурата вече долу е по отпусната, но не се притеснявам, смятам че е нормално!  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 973
 Mr. Green то беше чудо-като ми се киха или кашля на бегом към кенефа,а иначе все ходех с превръзки

# 6
  • София
  • Мнения: 39 717
Спокойно, нормално е. Аз се обявих за пиклата у дома Sad Кихна, закашлям се и съм готова. Заявих, че искам памперс Simple Smile

# 7
  • Мнения: 27 524
Дължи са на отслабнали мускули и разтегнат перинеум. По принцип не би трябвало да изпускаш, за да не остане този проблем и след раждането. Прави упражнения за стягане на перинеума - стягай мускулите на влагалището.

# 8
  • Мнения: 523
Нормално - аз и двата пъти бях така и като чета постовете на другите май всички мами сме били така . Леко раждане и здраво бебче!!!!! Hug Hug Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз не съм била така но знам,че при много жени се случва и е нормално!

# 10
  • гр.София
  • Мнения: 250
Ох много ви благодаря. Малко ме поуспокоихте  Flutter А иначе какви упражнения трябва да се правят за стягане на мускулатурата Thinking А това че сме пикли май всички сме такива  Blush Аз и преди си ходех често до WC а сега можете да си представите. Кревата мога спокойно там да си го пренеса Simple Smile

# 11
  • Мнения: 27 524
И на мен не ми се е случвало  Naughty

Най-лесното упражнение е като седнеш да пишкаш, спираш струята. Пак пускаш, пак спираш. Или стягаш на сухо мускулите, това е достатъчно. Прави го и след раждането, за да не се задълбочи този проблем. Познавам куп жени, които са си останали така изпускайки се за цял живот  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 243
Не ми се е случвало.

# 13
  • Мнения: 2 374
абсолютно нормално е и на мен ми се е случвало някъде към 9 месец,няма страшно

# 14
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На мен не ми се е случвало , но съм чела , че е нормално , така , че споко Peace

Общи условия

Активация на акаунт