дрешки bg baby

  • 5 352
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 157
Здравейте,знае ли някой от къде мога да си купя дрешки на тази фирма?Имам едно страхотно якенце,вчера видях и ризка на същата фирма-също много хубава,но не в магазин,а на едно бебе в градинката и много ми се иска да разгледам какво още имат.техен сайт не намерих.

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
В Младост има в едно магазинче техни дрехи. Ако те устройва, намира се в търговския център(така ли се води  newsm78) м/у Била и Деница. Има много магазинчета с детски дрехи, но само в това има колички, биберони....Мисля, че пада крайно откъм Деница. Дали не се казваше "Пакостници"  newsm78

# 2
  • Мнения: 55
За кой район на Младост? Питайте на лични,ще ви отговоря.

# 3
  • София
  • Мнения: 256
има ги и в едно магазинче в Надежда
И аз съм им голям фен

# 4
И ние имаме дрешки на bg baby, но не сме ги купували от София
Мога да ти дам адреса и телефона на производителя /от етикета/
"САЛАБАШЕВ" ЕООД
Пловдив
ул. "Стадион" 5
телефон за потребителя:
0888 571 252
e-mail: bg.baby@mail.bg

# 5
  • Мнения: 3 157
Благодаря,наистина са скъпички за бебешки дрешки,при това български,но пък иначе са страхотни Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 900
Наистина имат чудесни неща. Peace Аз ги купувам от едно магазинче в Сани, Тракия.
 За София не мога да помогна.

# 7
  • Мнения: 2 197
Има и на Поп-а точно на трамвайната спирка за към Алабин. В един от базарите, на витрината има детски дрешки.

# 8
Аз пък си купувам само дрешки на Н&M от магазините втора употреба,повечето са нови с етикети и за бебета и за мами ,приятелки са ми няколко продавачки и така си ги набавям,други дрешки почти не използваме,освен тези които са ни подарък от близки хора Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 115
Аз купих якенце за пролетта, много готино от Бебе Меркет(Иван Вазов), но не видях да има много дрешки от тази марка.

# 10
Намерих един  интернет магазин дето имат техни дрешки
http://www.matito.net/products_new.php?page=10&osCsid=5dc0c8 … 8d73ced8df0e793cf   Hug

Общи условия

Активация на акаунт