блясък за коса

  • 19 085
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 489
Момичета, търся си някакъв продукт/и за блясък на косата тъй като едва ли този ефект с епостига с един продукт. Търся ефект като на мацката с късата черна коса от рекламата на Нивеа. Изчетох отзивите за серията за блясък на Нивеа  и останах с впечатление,че не са хубави.

# 1
  • Мнения: 3 782
Аз също се включвам тук, ще следя темата въпреки че съм малко критично настроена... Едва ли може да се постигне такъв блясък. Thinking
На Тафт има пяна,която също била за Блясък?! Имате ли отзиви. ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Има различни спрейове за блясък.Има и шампоани.
За спрейовете имат такива:Klorane,Rene Furterer ,Тigi
Сега съм си заплюла един спрей на Vitality's weho.
Флуид,който придава на косата необикновен блясък и жизненост,без да я омазнява.Съдържа и специален комплекс,който създава филм около косъма и го предпазва от външни агресии и замърсявания.Но не съм го ползвала.
Клорана го имам,не е нищо особено.
От Новата серия на Нивея си взех шампоана да го пробвам.Хареса ми...но спрея не съм им пробвала.

# 3
  • Мнения: 3 782
Исайкова, този флуид звучи доста добре... Колко му е цената и каква е тази марка? За първи път я чувам Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Аничке,виж тук:
http://www.beauty.bg/gallery611_article537.html

Аз в списанието го прочех вчера.
наистина звучи добре,но не знаем колко е ефективен. Flutter

# 5
  • Мнения: 2 489
Наистина звучи добре, но дано се включат момичета, които са ползвали такива продукти и наистина са ефикасни. На мен ми писна да купувам боклук след боклук като гледам реклами Embarassed

# 6
  • Мнения: 3 782
Аничке,виж тук:
http://www.beauty.bg/gallery611_article537.html

Аз в списанието го прочех вчера.
наистина звучи добре,но не знаем колко е ефективен. Flutter
Благодаря ти Hug Не знам обаче дали ще го намеря някъде тук около мен? Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Сетих се,че и Индола имат серия за блясък.Ето я :
http://indola-bg.com/4/26.html

# 8
  • Мнения: 59
Най-добрият блясък за коса се получава с бира. Лично изпробвано е. Около половин час преди да я измиете я натърквате с бира или я обливате. След това може да се измие само с вода, но остава лек дъх... макар че така най-много се усеща ефекта.

Аз го правя с Бекс, но дано стане и с по-евтини варианти.
Сор ако не съм много по темата Simple Smile

# 9
  • Мнения: 483
Ще следя темата  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
За да има блясък, косъма трябва да е с максимално затворен фоликул Иначе каквото и да се сложи, то влиза м/у люспичките на косъма и косата отново не е бляскава.

От моят опит с продукти за блясък съм си харесала следните:
1. Флуид за блясък и изправяне - Лиз Екстрем на Лореал Профешънъл.
2. Спрей за блясък с лека фиксация Текни арт, на Лореал Профешънъл.
3. Кристалите на Алфапарф (флуида Лиз екстрем е с идентично действие, поне на моята коса)

Това е от което съм доволна.

Вътрешно - много кисело мляко и зехтин.

# 11
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
и аз се записвам да следя Peace

# 12
  • Мнения: 681
Tony_in_love мисля че беше доволна от срейчето на Рене и на смимките косата и беше много хубава,ама тя да каже. Предполагам че ще се включи в темата щом я види

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ползвам шампоан и балсам за боядисана коса с допълнителен блясък на Керанов
Предпазващ косъма флуид за преса на Лореал
Флуид за блясък на Тиги и спрей за блясък на Лореал
Мисля, че съм постигнала бляскава грива, но и боята е важна според мен, боядисаната коса постига по-лесно блясък  Thinking

# 14
  • Мнения: 483
И аз мисля , че боята е много важна. Аз ползвам безамонячна, която наистина придава блясък на косата ми . Също така значение има дали самата коса е в добро състояние  Peace Кристалите за коса и спрейовете за блясък също имат ефект. Аз лично слагам какви ли не продукти на косата си и тя си е бляскава без да се налага да ползвам специални спрейове за целта.
Сега се сетих, че сестра ми пробва мостра на шампоана на Kerastase за боядисана коса - Reflection Bain Miroir и косата й стана много лъскава.

Общи условия

Активация на акаунт