когато сте безсилни......

  • 1 998
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
от извесно време спорим с моя мъж за пустото излизане Rolling Eyes тои все се инати и дума не дава да се продума.наистина не съм забравила за натоварената му работа,но понякога и на мен ми се приисква да излеземе.
а днес ми заявява-време е да по4на да излизам,а ти да не се сърдиш #Crazy #Crazy #Crazy направо ми идваше на го фрасна tantrum tantrum tantrum после ми обясни-само се шегувах #Cussing out ама аз наистина побеснях!и му казах да спре да се бъзика с тези неща,защото ми е мн неприятно!!!
вие изпадали ли сте в подобни конфликти с ващите половинки(знам веднага ще се появят онези маики,на които мъжете им не са се държали никога така,бля бля бля,ама аз искам съвет от тези маики,които са имали подобен проблем,в такива моменти наистина съм от4яна........


ps извинявам се 4е  така пиша 4етворката,но нешто ми се прецака клавиятурата ли newsm78 де да знам Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Ами аз съм от майките, които нямат такива проблеми, защото не си ги създават. Едно на ръка е, че моят съпруг не излиза без мен, защото не иска и второто е, че дори когато се случи да го направи аз не го приемам като края на света. Все пак и аз имам моменти, когато искам да изляза сама с приятелки без него и това е напълно нормално.

Просто спри да се дразниш от неща, които са маловажни. Ако пък толкова те дразни му кажи, но рискуваш просто да изчезва сам навън не веднъж седмично, а доста по-често.

# 2
  • Мнения: 146
Ами аз съм от майките, които нямат такива проблеми, защото не си ги създават. Едно на ръка е, че моят съпруг не излиза без мен, защото не иска и второто е, че дори когато се случи да го направи аз не го приемам като края на света. Все пак и аз имам моменти, когато искам да изляза сама с приятелки без него и това е напълно нормално.

Просто спри да се дразниш от неща, които са маловажни. Ако пък толкова те дразни му кажи, но рискуваш просто да изчезва сам навън не веднъж седмично, а доста по-често.
знам,че не съм права! newsm45 newsm45 newsm45 наистина го знам,ама понякога така се натъжавам и ми е мн гадно,че тои постъпва така

# 3
  • София
  • Мнения: 1 735
  В момента по телевизията тече една реклама, която може да те подсети за нещо...ако се замислиш.

# 4
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Моите наблюдения и опит са ми показали, че мъжете са по-рядко инициатори за излизанията. Съдя по моя мъж и на приятелките ми мъжете. Поела съм това в мои ръце и не чакам на него. Не знам какво точно искаш, да излизате семейно или да излизаш и с приятелки, но зависи и от теб.  bouquet И моят е труден с излизанията, но се радва, когато аз го изведа някъде. Също така си имам и приятелки за женски излизания Simple Smile Оххх, мъже...

# 5
  • Мнения: 146
Моите наблюдения и опит са ми показали, че мъжете са по-рядко инициатори за излизанията. Съдя по моя мъж и на приятелките ми мъжете. Поела съм това в мои ръце и не чакам на него. Не знам какво точно искаш, да излизате семейно или да излизаш и с приятелки, но зависи и от теб.  bouquet И моят е труден с излизанията, но се радва, когато аз го изведа някъде. Също така си имам и приятелки за женски излизания Simple Smile Оххх, мъже...
аз предпочитам да си излизаме двамата,не искам някакви луди женски излизания  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Виж, не е нормално постоянно да излизате двамата. Принципно светът е за двама, но наистина ли никога не ти се е искало да изпиеш едно кафе с приятелка без някой друг?
Същото е и с него. Най-малкото ще развалиш мъжката компания и удоволствието от "меренето на пишки" Mr. Green /не че жените не го правим и определено не е приятно, когато в компанията присъства някой от противоположния пол/.
Имам усещането, че просто си си го навила на пръста и сега сама пред себе си не искаш да признаеш, че не си права. Бракът е низ от компромиси. Който не умее да ги прави, обикновено остава сам.

# 7
  • Мнения: 122
На 20 човек може да си позволи да се ядосва за всичко.....  Wink
  bouquet

# 8
  • Мнения: 347
И ние имаме проблем с излизането. Мнооого е трудно да го изкарам от вкъщи. Той и с мъжка компания не иска да излиза, въпреки че аз нямам нищо против. Миналата седмица излизахме да беснеем с колеги и всичките се изредиха да ме питат защо съм без него ... ми как да им обясня, че на човек на 27 не му се излиза ... А ние и деца нямаме, представям си какво ще е, когато имаме. 

# 9
  • Мнения: 678
 hahahaИ аз съм БЕЗСИЛНА,но не пред мъжа ми, а пред такива тъпи теми! Joy
То не бяха въпроси:Защо мъжа ми не ми връща SМS-са,то не беше:Какво правите,като мъжът Ви се сърди,ами и това...... #Crazy

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На 20 човек може да си позволи да се ядосва за всичко.....  Wink
  bouquet
Peace
Имах същият проблем когато бях на 20. Излизах си с мои приятели, а той си стоеше в къщи (понякога и той излизаше с приятели)... Сега вече и на мен не ми се излиза (не че има и кога).

# 11
  • София
  • Мнения: 1 946
Аз имам нужда да излезна понякога с приятелка, с която да си споделя разни 'женски' неща. Имам нужда да ида на среща на форумчето и тогава не го искам със себе си.
Не ми е приятно, когато каже, че ще излезе сам, но си премълчавам и не се сърдя, защото и той има право на своето 'мъжко излизане'.
Все пак се радвам, че такива самостоятелни излизания в никакъв случай не са по-чести от общите. Радвам се, че в повечето случаи сме заедно и ние хубаво така.
Случва се, когато умирам да излезем, той да е уморен или да предпочита да остане у дома пред комп., но нали затова сме различни хора. Трябва да намерите златната среда и да правите компроси, както и да проявявате търпение един към друг.

А да не би разликата в годините ви да е по-голяма, че да се получава това разминаване?  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 388
Поговори с него, това за мен е на първо място. Затова сте заедно, за да решавате проблемите си и да говорите, това е нещо много важно. Да говорите, да се изслушате и да се разберете. Simple Smile
Ние сме се разбрали така, един път седмично по женски, един път по мъжки и останалите заедно. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 146
hahahaИ аз съм БЕЗСИЛНА,но не пред мъжа ми, а пред такива тъпи теми! Joy
То не бяха въпроси:Защо мъжа ми не ми връща SМS-са,то не беше:Какво правите,като мъжът Ви се сърди,ами и това...... #Crazy

ми кои те кара да ги четеш или да пишеш безполезното си мнение newsm78 finger

# 14
  • София
  • Мнения: 3 390
hahahaИ аз съм БЕЗСИЛНА,но не пред мъжа ми, а пред такива тъпи теми! Joy
То не бяха въпроси:Защо мъжа ми не ми връща SМS-са,то не беше:Какво правите,като мъжът Ви се сърди,ами и това...... #Crazy

Е, недей така!Всеки си има своите проблеми! Stop

По темата-аз съм в подобно положение. При нас една от причините се крие в това, че той се е "наживял" на младини и сега го кара по-домошарски. Донякъде реших проблема като си намерих компания да излизам /с колеги и приятели/. И аз се чувствам гадно, обаче, защото от време на време имам нужда да излезем някъде само двамата.

Общи условия

Активация на акаунт