Какво сте чували за Д-р Дочев от Тина Киркова?

  • 4 721
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте! Моля, който е чувал нещо (каквото и да е то) относно работата и професионализма на Д-р Александър Дочев от Тина Киркова, да пише.

Благодаря ви в аванс.

# 1
Мен ме прие по спешност и съм доволна засега. Дава точни диагнози, не говори празни пирказки и има интерес към работата си, но ще видя защото и аз сега се записвам при него.

# 2
  • Мнения: 34
И мен ме прие по спешност в Тина Киркова. Всичко мина бързо и безпроблемно. След 2-3 дни трябваше да ме прегледа на ехограф, за да уточни дали има проблем и някакви остатъци от спонтанния аборт (missed). Каза ми да отида в частния център, в който практикува. Започнаха се безкрайни изследвания - ехограгии, микробиологии, други секрети. Но всичко това профилактично. ОК! Да речем, че и аз така ще съм по-спокойна. Но ми се появи бяло течение. Един курс лечение - глобули, промивки и т.н. Не успя. Втори курс лечение - същия безрезултатен процес. И нали се сещате, че през 1-2 седмици аз съм при него на преглед и за изследвания. Струваше ми над 500 лв.
Накрая се отказах. Инатът ми е голям и ще си търся други начини да се лекувам. Прочетох за Цитросепт. Реших да го пробвам.

И така...

# 3
Не знам, честно казано. То при мен не е такъв проблема, аз съм си за стандартно проследяване на бременност и съм с абонамент, за момента не ми взима никакви допълнителни пари.

# 4
Според мен, просто търси усилено причината за аборта. Нали знаеш, има голяма вероятност да се дължи на неоткрито инфекциозно заболяване. Ама знам ли ги тези лекари, то всеки те праща в някакъв частен център.

Общи условия

Активация на акаунт