Отговори
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пробвах преси, четки всякакви, включително "Ровента", мазила, опъване - резултат - още по-къдрав след измиване!  #Cussing out Или права коса до един час, ако реши да завали дъжд или да падне мъгла. Не искам да я издърпвам повече, защото взе да капе, а за преса и дума да не става. Какво да я правя тая коса?! Crazy

# 1
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз два пъти родих и ми се изправи косата,та чак не могат да ме познаят,хора,които скоро не са ме виждали. Laughing

Едно време имах една позната,спеше с 3/4 чорап на главата,да се била изправила косата,но.......
Това на шега,но незнам дали има изобщо такъв начин.
Навремето и аз се чудих като теб,как да си изправя косата.Е,сега е права и не мога да се възприема.Както са казали,внимавай за какво мечтаеш,че може да се сбъдне.

# 2
  • Мнения: 39
И аз искам да знам.

# 3
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
И на мен ми се изправи след второто раждане, ама някой ми завидя на радостта и след половин година станах още по-къдрава! Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 312
Мисля,че е невъзможно това изправяне ,, за винаги ,, Heart Eyes

# 5
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мисля,че е невъзможно това изправяне ,, за винаги ,, Heart Eyes


Не ми отнемайте надеждата... Ами Глория как я изправи? Нейната беше почти като моята.

# 6
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Мисля,че е невъзможно това изправяне ,, за винаги ,, Heart Eyes


Не ми отнемайте надеждата... Ами Глория как я изправи? Нейната беше почти като моята.

Ако наистина й се е изправила косата,то ще е от много третиране.Предполагам се изтощава самия корен на косъма.
Така мисля.

# 7
  • Мнения: 171
Чуавала съм за някъкви препарати за тряйно изправяне, но мисля че не трябва да ти е боядисвана косата.Негърските коси,Бийонсе примерно са изправяни така.Най-добре се обърни към някой фризьор за подробности.

# 8
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Питала съм най-различни фризьори. Отговорите все бяха, че не можело, че можело, ама с къдрин  Shocked, с четки, преси и т.н. - демек, че все трябва да ходя на фризьор...

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Питала съм най-различни фризьори. Отговорите все бяха, че не можело, че можело, ама с къдрин  Shocked, с четки, преси и т.н. - демек, че все трябва да ходя на фризьор...
Ама естествено, ти сериозно ли мислиш, че можеш да си промениш генетичния код с...четки и мазила Laughing

# 10
  • Мнения: 1 312
Мисля,че е невъзможно това изправяне ,, за винаги ,, Heart Eyes


Не ми отнемайте надеждата... Ами Глория как я изправи? Нейната беше почти като моята.

Ако наистина й се е изправила косата,то ще е от много третиране.Предполагам се изтощава самия корен на косъма.
Така мисля.
Да и аз така мисля  Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моята е къдрева и много си я харесвам  Peace Хората плащат да си я къдрят,а ти..... Naughty

# 12
  • Мнения: 2 388
Няма решение за мен. Дори и след фризьор, ако е влажно косата ми започва да се чупи. Sad
Просто някой ден трябва да се примиря с факта и да си ходя къдрава.

# 13
  • Мнения: 758
моята коса е чуплива и вчера се изправих и като излязох заваля и косата ми пак стана същата!ще я ползвам по често лятото за да не се получава така!

# 14
  • Мнения: 451
По принцип има химическо перманентно изправяне, подобно на трайното къдрене, но нямам ни най-малко на идея дали се прави в Бг.
Ако се интересуваш, търси в Гугъл Japanese (Hair) Straightening...

Общи условия

Активация на акаунт