Личен лекар в кв.Хаджи Димитър

  • 17 182
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 946
Моля. ако има хора от кв.Хаджи Димитър в София да препоръчат някого за личен лекар. Знам, че в средата на годината личния лекар може да се смени и искам предварително да сме избрали такъв.
Сегашната я избрахме на сляпо и никак не сме доволни от нея. Изобщо не си спазва работното време, а и след като я чакаш дълго пред кабинета, се държи доста непрофесионално.

# 1
Сапаревска е може би най-добрата, другите са пълна пародия на лекари...

# 2
  • Мнения: 65
Д-р Везенков - чудесен човек с подход към децата, много мил и внимателен. Но и той има много пациенти и се чака много, а и не винаги идва на време на работа, но си заслуйава чакането.

# 3
  • Мнения: 29
Д-р Сапаревска Peace

# 4
  • Мнения: 49
д- р андонова

# 5
  • София
  • Мнения: 1 946
sisley1980, а този д-р Везенков да не би да е педиатър?

# 6
  • Мнения: 5 393
Аз съм доволна от д-р Маринова.
Сапаревска е много често препоръчвана- добра е.

# 7
  • Мнения: 514
От 10 години личен лекар на цялото семейство ни е САПАРЕВСКА!Много е добра и аз вече не живея в Х.Д. но моето бебе се води при нея!Идвам от другия край на София защото й имам пълно доверие като педиатър !Страхотна е !ИМа дългогодишна практика и също така е много мила и внимателна към децата! Hug Hug Hug Hug Hug

# 8
Здравейте на всички!
И за мен най-добрият лекар е Д-р Сапаревска. Лекува и двете ми деца и освен, че винаги е съвестна и старателна много ми харесва това, че изписва антибиотици само ако наистина се налага независимо, че това на нея и струва повече прегледи и занимавка. Преди 2 месеца излекува сина ми с хомеопатия, а той имаше лека форма на ангина -балончета по сливиците.
Така че я препоръчвам.

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 18:55 от LiaJ

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
sisley1980, а този д-р Везенков да не би да е педиатър?
Да Peace

# 10
  • Мнения: 222
Както се вижда Лия Дж, която е препоръчала Сапаревска има само един пост във форума от 7 месеца. Регистрирала се е специално заради препоръката Grinning
Би било смешно, ако не беше опасно и гнусно. #2gunfire

Тази лекарка ще ви говори дълго и мило, но няма да се погрижи за децата ви ако наистина се разболеят сериозно

Ето ви един линк за размисъл.

 http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=46612;sa=showPosts

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 21:10 от s+chris

# 11
  • Мнения: 222
А понеже виждам още един анонимен поръчител  на д-рКатя Сапаревска със само  едно мнение     #2gunfire
пускам още един линк за нейните "способности"  - там в края на страницата ще прочете и моето мнение за  нея...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4909.1140

Има толкова лекари в Хаджи Димитър, не бързайте.
Освен 23 п-ка има и друга групова практика пак там , наблизо са още две поликлиники 17-та и 18-та.
Ако имате кола имате и още по-голям избор. 

НЕ препоръчвам конкретно  никой лекар. Само ви съветвам - стойте далеч от  Сапаревска.

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 21:07 от s+chris

# 12
  • София
  • Мнения: 1 946
Водена от препоръките записах детето си при Сапаревска. Мнението на s+chris много ме притесни...
Пиша, за да побутна темата с надежда, че и други майки ще се включат с мнение.  Praynig

# 13
  • Мнения: 222
Водена от препоръките записах детето си при Сапаревска. Мнението на s+chris много ме притесни...
Пиша, за да побутна темата с надежда, че и други майки ще се включат с мнение.  Praynig
saxophone, извини ме ако съм те объркала.
И аз съм много разстроена от всичко, което прочетох вчера във форума. Заради темата със Сапаревска се разходих из сходни теми и видях толкова болка и мъка, че просто днес не съм в състояние да започна да работя. Направо съм извън релси....Особено историята на Тъжна мама ме побърка! Видях, че и ти си я чела. Вчера цяла вечер бяхме в къщи всички като попарени. Как искам да има някакъв начин да се съдят лекари....

Но знаеш ли, в най-тежката тема - тази за лекарите , причинили смърт на дечица видях едно мнение, което си позволявам да копирам тук. Май това е решението.
 Никой не знае със сигурност като се записва при даден лекар какъв е той. Но трябва да внимава. А не да се свива и да си мълчи.


Съжалявам за всички които поради лекарка небрежност или некадърност са загубили ангелчетата си и не мога да се примиря...толкова е нечестно!
Искам да добавя Д-р Атмаджова която за 4 месеца ме извика само 2 на консултация,нито ме мери нито тегли..единствено ми каза пола на детето при положение че аз не исках да го знам...пусна ми изследвания..кръв и урина.    ПОЛОЖИТЕЛНА ТОКСОПЛАЗМОЗА!!! Какво по дяволите значи това? Никаква реакция от Нина страна. Отидох при личния си лекар които като видя  изследването подскочи от ужас. прати ме в частна лаборатория където да повторя ...беше отрицателно, затова го потретихме...пак отрицателно.  върнах се при доктор атмаджова да я питам защо не ми назначи второ изследване,а тя ми каза че здравната каса не го поемала...е маината и на здравната каса. после ходих при доктор котева която почна да ме навиква че на ехограф не може да се гледа бебето когато аз реша  и колко бил опасен ехографа за бебето и т.н...и че не е нужно да ходя на две седмици на преглед. теглих им една.. и на двете и почнах да ходя на преглед при Д-Р Илиева....съвсем различно отношение. докато родя всяка седмица бях при нея и ме гледаше на ехограф и всичко както трябва.
благодаря на нея и на личния ми Д-р Вягов които наистина си гледат работата и се интересуват от пациентите си. много дълго стана но така трябваше за да заключа....Мили бъдещи и настоящи майки...никога не оставяите живота си и живота на детето си в ръцете на некомпетентни доктори... сменяите ги при наи малкото съмнение в компетентността им както направих аз... все някъде има добри и отзивчиви хора които ще ви помогнат... Прегръщам ви и успех!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 946
Историята на тъжна мама ме потресе... цял ден си мисля за нея.. не мога да повярвам, че е възможно да се случи..

Общи условия

Активация на акаунт