Пилешки бутчета на скара

  • 6 125
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Момичета , дайте акъл ,мога ли да изпека пилешки бутчета на барбекюто?Ако ги метна ей така цели ще се изпекат ли?
Приемам и други идеи

# 1
  • Мнения: 1 272
Ще се изпекат, но трябва огънят да е по-слаб. Ако се притесняваш от сурово месо, можеш леко да ги свариш бутчетата преди да ги сложиш на скарата Peace

# 2
  • Мнения: 337
Те са доста едрички , направо бутища не бутчета , та се чудех дали ще се получи , иначе няма кой да им слугува и да ги вари , аз затова и на скарата ги мятам за по-лесно уж .

# 3
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Аз ги сцепвам от вътрешната страна , до кокълчетата , но без да обезкостявам стават като пържола от бут , но с нещо за гризкане и оглозгане (така ни харесва ) .... овкусявам с подправки и соев сос и мятам на барбекюто . От бройлер се опичат перфектно .

# 4
  • Мнения: 966
На слаб огън ги печеш и после ме викаш да хапнем, дано си ми близко Hug Hug Hug.

# 5
  • Мнения: 2 211
Аз ги сцепвам от вътрешната страна , до кокълчетата , но без да обезкостявам стават като пържола от бут , но с нещо за гризкане и оглозгане (така ни харесва ) .... овкусявам с подправки и соев сос и мятам на барбекюто . От бройлер се опичат перфектно .

Това е начинът според мен.

# 6
  • Мнения: 337
На слаб огън ги печеш и после ме викаш да хапнем, дано си ми близко Hug Hug Hug.

Че ние направо сме си комшии .Аз съм в Чикагско , следващия път като метна бутчетата непременно ще те поканя...колко му е да скокеш до тук.

А бутчетата станаха трепач .Целите ги изпекох и станаха ммммммммм........................

Общи условия

Активация на акаунт