Днес кого ще поздравим 4

  • 23 381
  • 351
  •   1
Отговори
# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 475
Черпя виртуално-вече съм Дъртанян Wink.Още един кръг прибавих в ствола си.

# 2
  • Мнения: 2 172
Ilanq-ilanq, честит рожден ден, ако това означава  кръга в ствола ти! Simple Smile  bouquet

# 3
  • Мнения: 11 870
Честит рожден ден!/Я, и друго овне във форума, стршна зодия сме, питай Мата!/Да си жива и здрава, обичана, обичаща, заобиколена от радостни усмивки и всеки ден в дома ти да е пролет!А ако толкова вкусно черпиш и реално, както виртуалната почерпка,направо изтичвам у вас по чехли/стига наистина да живееш на Кракра/ Hug

# 4
  • Мнения: 1 843
Честито Дъртанянство! Туй, какво са? Тарталетки? Екстра, така можем да добавяме пръстени и на талията!  Laughing
Да си жива и здрава!

# 5
  • Мнения: 2 172
Ilanq, поздравления и за разкошните творби на стъкло Flutter.Редя се за твоя ученичка!Пък може и в този живот да ми се случи Wink

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Честит рожден ден!

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 475
Много благодаря за хубавите пожелания!!!
....и да на Кракра съм....точен адрес давам на лични.Заповядайте,ако се засилите към Варна!

# 8
  • Мнения: 176
Честит рожден ден!!!  bouquet
И мерси за почерпката  Wink

# 9
  • Мнения: 1 652
Ilang, Честит Рожден Ден!  bouquet

Да си здрава , да имаш много късмет във всичко!Да си обичана и каквото друго желаеш да се сбъдне! 

# 10
  • Мнения: 677
Ilanq, честито, да си жива и здрава. Hug

# 11
  • Мнения: 2 722
 ilang-ilang , Честито дъртанянче  Joy
Почерпката си я бива  Wink

# 12
  • Русе
  • Мнения: 729
ilang-ilang честит рожден ден/на патерица Embarassed



много любов, щастие, късмет и от здраве да не се оттървеш

Аз пак последна намирам новите теми и затова съм вечната патерица, ама вече ще се старая повече.  Grinning Hug

# 13
  • Русе
  • Мнения: 729
Честит рожден ден на Павел/на Дидка.Да е жив и здрав малкия голям юнак,много весели емоции  и само успехи да съпътстват живота му. Hug

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 01:23 от lora_77

# 14
  • Мнения: 677
Честито и от мен! Hug
Живи и здрави и много усмихнати.

Общи условия

Активация на акаунт