Координати на църкви и манастири

  • 669
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 212
Пускам темата тук, защото не се сещам къде другаде във форума е по-удачно  Thinking
Предстои ни кръщене на синът ми и по този повод ми се прищя да потърся в нет-а, координати на работещите църкви и манастири в България.
Намерих няколко сайта със списък на такива и местоположение, пипнах няколко вируса  Rolling Eyes междувременно  Twisted Evil, но не можах да открия никъде, телефонни номера за връзка с конкретни храмове.
За да бъда по-конкретна, търся такива които да са на името на "Свети Николай " ....
Да, има доста .... но няма телефон на който мога да попитам някои неща за кръщенето и да запазя час съответно  Thinking
Някой дали може да ми бъде полезен с инфо ?
Благодаря предварително ! Peace

# 1
  • Мнения: 9 814
И аз се пробвах чрез нета да намеря подходяща църква да кръстим детето и установих, че трябва да се обикаля из храмовете и да се пита на място.

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
В Арбанаси има манастир "Св. Николай". Телефон от справки.

# 3
  • Мнения: 225
Една полезна страница
http://www.bulgarianmonastery.com/bg/

# 4
  • Мнения: 1 212
Мерси, знам го този в Арбанаси  Peace
И сайта с българските манастири намерих / телефони няма/ .
Моля само, не ровете в нета / аз пуснах вече търсачка / .... и от там пипнах 2 вируса ...да не ми се сърди някой после  Praynig
Предпочитам да е около София .... намерих Кладнишки, още един в близост до Люлин, Кокалянски и др.
Ама координати : йок  Thinking
Все пак това със справки е идея  Peace
Може и някой да ми препоръча нещо , ако е останал с добри впечатления и е запазил телефонче .... Hug

# 5
  • Мнения: 225
Аз пък телефони точно от сайта взех Thinking

# 6
  • Мнения: 1 212
Аз пък телефони точно от сайта взех Thinking
М-да , сега видях .... някои наистина имат телефони  Peace
Съжалявам за недоглеждането  Praynig
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 4 784
В подфорума на път... пусни тема, там имаше даже наскоро такава, но май ставаше дума конкретно за манастири около Търново.

# 8
  • София
  • Мнения: 172
Намерих този линк:

http://pravoslavie.bg/content/view/511/257/

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 16:35 от bobi_bgd

Общи условия

Активация на акаунт