Редуктил

  • 693
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте,знам че има много теми за редуктила,но много искам да си го взема и тъй като съм ограничена с финансите искам да ви помоля да ми кажете къде по аптеките колко струва за да си го взема най-изгодно страшно много ви благодаря с нетърпение чакам Hug Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 114
Аш, доколкото разбирам продава се навсякъде в аптеките. Въпросът е обаче да го намерим по-евтино. Аз миналата седмица си го взех за 14 дни, 15 мг. един блистер - 44 лв. Но уви, оказа се скъпо. Утре ще проверя в Софийските аптеки и ще докладвам.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 312
Има си тема за редуктила.
Даже днес четох последната му цена там-48.00 лева за 15 мг за 28 дни.
Аптеката е Марешки.

# 3
Много благодарч за отговорите аз доколкото знам в Марешки маи са най-евтини и маи от там ще си го взема а вие като сте го пили какъв е ефекат при вас и след колко време се появява?Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9
Здравейте!
Миналата година го пих и наистина свалих около 10 кг с него.Пих го 3 месеца но след това започнах да ям много и си ги възвърнах за  около 3 месеца.Сега пак си мисля да го започна.По време на приема нямах никакви странични ефекти и нямах никакав апетит.Просто не ми се ядеше и така смъквах може би.

# 5
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Здравейте!
Миналата година го пих и наистина свалих около 10 кг с него.Пих го 3 месеца но след това започнах да ям много и си ги възвърнах за  около 3 месеца.Сега пак си мисля да го започна.По време на приема нямах никакви странични ефекти и нямах никакав апетит.Просто не ми се ядеше и така смъквах може би.

Ти ме разби! Нали казваха, че помага и за задържането на желаното тегло?

# 6
  • Мнения: 9
И аз така знаех.Но при мен се получи така,не казвам ,че при друг ще е същото.Може би ако бях се ограничавала,нямаше да си ги възвърна.Но ефект определено имаше,мисля,че сама съм си виновна.

# 7
  • Мнения: 114
Момичета, елате в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274376.0 Днес Ви написах и част от диетата на метаболитната клиника, която се ползва заедно с Редуктила.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 155
аз го взех 15мг за 28 дни за 58 лв:)

# 9
  • Варна
  • Мнения: 911
днес си го взех за 31.10лв. от Марешки - 14 хапчета по 10 мг.

Общи условия

Активация на акаунт