всяка ве4ер повръща?

  • 918
  • 10
  •   1
Отговори
  • Ruse
  • Мнения: 390
Здравейте
Имам дъщеричка на две годии и половина.Септември месец започна да повръща всяка ве4ер то4но един 4ас след като заспи.Както спи спокойо запо4ва да пл4е (ли4и си 4е й е лошо)и запо4ва едно повръщане.Ходихме на лекари и всеки си изписваше своите лекарства без да каже нещо кокрето.По това време й избиваха и последните кътици .Когато избиха тя спря да повръша и аз остаових 4е вси4ко е било от зъбите ,защото изикнаха и 4-рете наведъж.Но от 4 деа тя запо4на отново да повръща пак по същото разписаие-4ас след като заспи.Притесих се ужасно защото ве4е яма как да го отдам на икненето на зъби за6тото ве4е яма такива за никее.А през деня й яма ни6то-яде си нормало ,дивее по мого и вси4ко е ОК,о ве4ер....Моля ако някой се е зблъсквал с такъв проблем да даде якква идея на какъв лекар да я заведа и каво е това е6то?

# 1
  • София
  • Мнения: 492
На гастроентеролог ходихте ли?

# 2
  • Ruse
  • Мнения: 390
Водих я .Каза 4е е по-емоционали и й изписа витамен Б комплекс.НО как може септември да повръща цял месец,след това половин година НИЩО и после пак повръщае? newsm78

# 3
  • Мнения: 73
Може би трябва да и даваш по-твърда храна за вечеря.Така поне правят с бебетата които повръщат без причина

# 4
  • София
  • Мнения: 492
Водих я .Каза 4е е по-емоционали и й изписа витамен Б комплекс.НО как може септември да повръща цял месец,след това половин година НИЩО и после пак повръщае? newsm78
Нещо не те разбрах...какво по точно е казал гастроенерологът? на ехограф гледа ли я?

# 5
  • Ruse
  • Мнения: 390
давах й и по-твърда храна,даже и ведъж  я сложих без да се нахраи и пак повърна.Гастрото не я гледа на ехо а само ме разпитва ии си изписа витамините,друго неказа

# 6
  • Мнения: 2 211
Да не те плаша, но при моето дете хранителната алергия се изразяваше точно по този начин. Заведи детето при друг гастроентеролог и при алерголог също. Ако се установи алергия, най - доброто лечение е диета и хомеопатия.

# 7
  • Ruse
  • Мнения: 390
tety и при твоето дете ли са били същите признаци?А в русе има само един детски гастро и то му е като втора специалост си мисля да я заведа във Варна на специалис.Моля те пиши ми по-конкрето как е проти4ало това нещо при вас Praynig

# 8
  • Мнения: 2 211
tety и при твоето дете ли са били същите признаци?А в русе има само един детски гастро и то му е като втора специалост си мисля да я заведа във Варна на специалис.Моля те пиши ми по-конкрето как е проти4ало това нещо при вас Praynig


Моето дете от бебе си беше така, но педиатърката ме уверяваше, че това е нормално и всяко второ бебе порвъща. Като стана на 8 месеца я смених. Новата веднага разбра каква е работата и ни изпрати при съответните специалисти. Вече почти преодоляхме алергията.
При някои деца се проявява в по - късна възраст. Понякога излизат обриви, които се появяват и изчезват, на които никой не обръща внимание, а след това се започва я ринит, я разсройство, я повръщане.
Но няма нужда да се шашкаш. Заведи детето на гастроентеролог във Варна, може да излезе нещо съвсем друго.

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 18:43 от tety

# 9
  • София
  • Мнения: 492
Смени гастроентерологът! Peace

# 10
  • Ruse
  • Мнения: 390
днес правихме ПАК кръва картиа и уриа.Кръвта е ОК а уриата не ,но понеже небе6е стирилна ни карат утре пак да дадем но ве4е стирила.Утре 6те кажа какво са казали

Общи условия

Активация на акаунт