До живеещите в САЩ - ромогнете ми

  • 1 354
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте на всички.моля ви ако някой в САЩ рознава лицето Светлана Неделчева Маркова родом от град. Исперих обл. Разградска и съпругът и Николай или Никодим който е от София.моля ви помогнете ми да се свържа с тях -  срешно е.Благодаря ви предварително

# 1
  • USA
  • Мнения: 559
Не ги познавам. Знаеш ли в кой град са или поне в кой щат?

# 2
  • Мнения: 613
Това излезе с една от най-бързите търсачки.

http://www.usa-people-search.com/Default.aspx?view=PE

Пуснах по име на мъжа /Nikolay Markov/, но се вижда, че има relative с името на жената. Като чукнеш на името за повече информация, излизат опции за плащане. Имаш опция да платиш около 15 долара за 24 часа. Те ще са ти достатъчни, за да видиш базата с адресите и телефоните. Виждам, пише за този човек, че телефонът е available.

Това не е единствената търсачка, има стотици такива за САЩ. Общо взето цените са едни и същи. Друга идея е, ако знаеш точното им местоположение да търсиш в жълтите страници.

Допълвам: виждам, че линка горе не е със зпомнените опции от търсенето. Напиши в него Nikolay Markov и ще излезнат резултатите, за които обяснявах по горе.

# 3
  • Мнения: 2 386
Този сайт ме шокира, не знаех, че сме чак толкова прошнуровани..  Shocked

Семейстовото ми го няма, но намерих всичките си познати..  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 613
Те са неизмеримо много такива. Аз позлвам този, когато бързам най-много и имам мин. информация. Има си и положителните страни да го има  Simple Smile

Няма ви още, защото сте отскоро тук. Ще се появите  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 478
Ха, не знаех че има такова чудо на нета, ама какво ли се очудвам? Веднагически се намерих Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 173
И аз не знаех, ей такива ми станаха очите Shocked от изненада Mr. Green
Още повече и аз се намерих , чудно защо за роднина ми излиза "свекър ми" , а не съпруга ми newsm78

# 7
  • Мнения: 22
Извинете ме,проруснах да ви нариша че е възможно в момента да живеят в Чикаго, а мъжът не се казва Николай Марков, за него знам само че се казва Никодим и е от София,но съпругата му е по Баща Светлана Неделчева Маркова на ръст е много ниска жена а той е висок.distant-Благодаря ви много на останалите също,търсенето при мен е все още без успех

# 8
  • USA
  • Мнения: 559
И аз не знаех за тези търсачки  Shocked. Повече ме стресна факта, че може срещу по-малко от $40 да ми направят бекграунд чек. Възможно ли е това да стане без моето съгласие?

# 9
  • Мнения: 1 777
И аз не знаех за тези търсачки  Shocked. Повече ме стресна факта, че може срещу по-малко от $40 да ми направят бекграунд чек. Възможно ли е това да стане без моето съгласие?
Без твое съгласие мисля ,че не може да ти направят бекграунд чек. Simple Smile

# 10
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Интересното е, че излиза информация за всички места, където е живяло дадено лице.
Може ли по някакъв начин да се намери телефон на лице в Сан Диего, но без да плащам. След една неприятна случка не смея да плащам от Интернет, а така ми се иска да си преоткрия братовчедката.  Confused 

# 11
  • Мнения: 677
Те са неизмеримо много такива. Аз позлвам този, когато бързам най-много и имам мин. информация. Има си и положителните страни да го има  Simple Smile

Няма ви още, защото сте отскоро тук. Ще се появите  Simple Smile

Не времето прекарано в щатите е определящо да се появиш в тази база данни.

# 12
  • Мнения: 613
Те са неизмеримо много такива. Аз позлвам този, когато бързам най-много и имам мин. информация. Има си и положителните страни да го има  Simple Smile

Няма ви още, защото сте отскоро тук. Ще се появите  Simple Smile

Не времето прекарано в щатите е определящо да се появиш в тази база данни.

Как ще влезеш в една DB, преди да си натрупал малко "данни" за там? От ден Първи  newsm78 Аз отговарях на определено момиче, чиито случай си спомням от алл-а.

Плюс, разбира се че има и други фактори /примери много мога да напиша/, но не това е целта на темата.

Общи условия

Активация на акаунт