Къде се правят парафинови процедури за ръце?

  • 1 940
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 453
Иска ми се да направя такъв подарък, но не знам къде се предлага. В повечето места предлагат масажи за ръце и маникюр. Дайте съвет- къде мога да намеря?

# 1
  • Мнения: 633
Моята маникюристка прави парафинова терапия. Не трябва ли на повечето места, където правят маникюр и педикюр, да правят и парафинова терапия?

# 2
  • Мнения: 60
В Angel face във Варна има такава процедура, а те имат и салон в София - пробвай там Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
Каква е тази терапия, аз се сещам за нагревки само?

# 4
  • Мнения: 2 211
Моята маникюристка, също прави тази процедура, но не съм опитвала и затова не се осмелявам да ти я препоръчам.

# 5
  • Мнения: 3 695
наистина много маникюристки не правят такива процедури ( моята също ), затова се записвам в темата за да следя къде мога да отида  Laughing
а за парафиновите процедури хубави неща съм чувала  Peace

# 6
  • Мнения: 633
Аз съм си правила парафинова терапия, както вече писах при моята маникюристка, и ще си правя пак определено. Ръцете след това стават едни мекичкиииии, гладички .... страхотно е. Наистина нямах представа, че не всяка маникюристка прави такава терапия. Ако някой се интересува - салона, в който аз ходя се намира в Младост 1, и бих дала координати.  Peace
Каква е тази терапия, аз се сещам за нагревки само?
На кратко - потапят се ръцете 3 пъти в разтопен и затоплен парафин. Слагат се първо найлонови ръкавици, след това големи, дебели и мекички хавлиени ръкавици. Стои се така около 20-30 минути, като не трябва да се мърдат и свиват пръстите, за да не се напуква парафина. След това парафина се обелва от ръцете като се свалят найлоновите ръкавици - т.е. парафина се маха заедно с тях. Усещането през цялото време е за топличко и мекичко. А ефект определено има - за сухи ръце, като моите е супер!

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 22:30 от ane_sim

# 7
  • Мнения: 3 695
ane_sim, може ли да дадеш координатите на твоята маникюристка   Peace

# 8
  • Мнения: 453
Мерси на всички! Може ли координати?  Praynig

# 9
  • Мнения: 133
искам и аз кординати, а ако може и цена  Praynig

# 10
  • Мнения: 11
аз един път съм си правила парафинова терапия в салон Ефект в Стрелбище.
Ето и сайта на салона: Effect

Общи условия

Активация на акаунт