Моля за съвет-избор на марка и модел за пералня

  • 4 721
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
Мили момичета,препоръчайте каква марка и модел да избера!Ориентирали сме се към Whirlpool или Gorenje. Клас АА,по-възможност по безшумна,и най-важното да пере добре.Може и друга марка.Като цена-до 1200лв.
Очаквам съветите ви! Hug

# 1
  • Мнения: 284
Аз съм за Горене-имам такава  от много години.Ако се разровиш в библиотеката ще видиш много мнения,но от двете марки определено Горене Peace

# 2
  • Мнения: 81
Аз съм твърдо за Горение,имам пералня на тази марка вече 7 години ,страхотна е ,без забележки.Никога не сме и прави ли ремонт .С две ръце за Горение

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
godgift - къде живееш и веднага ти препоръчвам.

# 4
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Взех си Gorenje, пере страхотно - вижда се веднага разликата от старата пералня ...имам само една забележка , по-шумна е , но ния сме я затворили в отделно помещение  Mr. Green , така че за нас това не е проблем...

# 5
  • България
  • Мнения: 106
Имам Gorenje и Zerovat,и двете перат добре,но втората по ми харесва.

# 6
  • Мнения: 425
И аз съм за Gorenje. Имам такава от няколко месеца и съм много доволна. Много е тиха и пере страхотно. Преди това ползвах Elektrolux и с нея правя сравнение, но разликата е огромна - особено от към шума.

# 7
  • Мнения: 712
Аз имам Whirlpool и съм много доволна от нея.

# 8
  • Мнения: 9 991
Мили момичета,препоръчайте каква марка и модел да избера!Ориентирали сме се към Whirlpool или Gorenje. Клас АА.


Ами според мен добре си се ориентирала, аз ползвам Whirlpool и съм много доволна, правят ги в Европа, а това е доста важно за качеството. Не си взимай високи обороти че знам че накъсват дрехите.

# 9
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Не си взимай високи обороти че знам че накъсват дрехите.
сериозно ли? newsm78 за пръв път го чувам...знам само , че ги намачкват повечко...

# 10
  • Мнения: 281
Аriston-комбинирана със сушилня.Обезшумена и функция за лесно гладене.За мен най- ценна беше сушилнята.През влажните есенни и зимни дни направо се родих.забравих как се простира.

# 11
  • Мнения: 1 175
Моята е на Горение и нямам забележки.Пере много добре,безшумна е и досега не сме имали проблеми.

# 12
  • Мнения: 175
Моята е тази http://www.elkjop.no/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/store-elkjop- … HR50AAAEOtuI03xiL. Ма6инката има steam функция, което доста ми помага в борбата с лекетата  Grinning.

# 13
  • Мнения: 824
Не си взимай високи обороти че знам че накъсват дрехите.
сериозно ли? newsm78 за пръв път го чувам...знам само , че ги намачкват повечко...

Това за накъсването не е вярно.Отдавна пералните се правят с по-високо качество.Колкото по-високи са й оборотите,толкова по-сухо излиза прането.Повечето модели имат програми против намачкване на дрехите.Аз съм с Аристон,тя има такава програма.

# 14
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
мойта , както казах е Gorenje, с обороти 1200...вади дрехите почти сухи , и не виждам разлика в намачкаността , с тези които вадех от страта пералня , но доста мокри...Но понеже ми е отскоро , се стреснах от мнението , че се накъсват дрехите...
Имам опция , да намаля оборотите на половина - 600...една позната ми каза, че било вредно да се пуска на максимални обороти и ще се развали пералнята...на мен много не ми се вярва , ама все пак да питам? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт