Имате ли табела на входната си врата?

  • 11 715
  • 90
  •   1
Отговори
Не ви ли се струва, че вече все по-малко хора слагат табелки "сем. .... " на входните си врати? Даже ако се нанесе някое ново семейство не сменя табелата на предишните собственици, а едно време на всякъде си пишеше...
 В тая връзка може ли някой да ми помогне от къде мога да си поръчам хубава метална гравирана табелка?

# 1
  • Мнения: 750
Не е верно,че като се нанесе друго семейство не сменя табелката! Naughty
Аз се нанесох в нов дом скоро и.....не табелката ,ахнах....ами направо вратата с табелката смених! Mr. Green
Ще следя темата.И аз искам да си поръчам красива табелчица с нашата си фамилия!
Казвайте кой гравира табелки!
Веднага! Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 6 991
Нямаме табелка. Нямаме и обща фамилия.
Но сме под наем, и да имахме обща фамилия, кой ще ти се занимава табелки да слага, като не е наше и когато ми скимне, мога да духна.
Или когато на хазяина му скимне.

# 3
  • Мнения: 6 039
ние нямаме, имаме си само номер, точно като в хотелите Mr. Green

на вилата се сещам че имаме табелка, пише Амстердам  newsm78 newsm78какъв абсурд Joy

# 4
Може би на истина причината да няма най-често е или, че сме под наем ( наиситна не се знае кога ще се преместим) или защото няма обща фамилия  Laughing , но определено има такава тенденция според мен.
Кой  обаче има, хайдееее дайте идеи да се обзаведем и ние с отличителни знаци  Mr. Green

# 5
  • варна
  • Мнения: 1 830
Хм, нямаме си - аз чак сега се замислих newsm78.Ама, няма и да си сложа, някак селско ми е  Whistling.Имаме само номер Wink

# 6
  • Мнения: 6 039
в нашата кооперация има 21 апарамента, всички са собствени, няма семейства под наем. Табелки с фамилии няма по вратите.
Затова пък лепенки на СОТ има  Mr. Green


Хм, нямаме си - аз чак сега се замислих newsm78.Ама, няма и да си сложа, някак селско ми е  Whistling.Имаме само номер Wink

Какво му е селското. Това е просто надпис. Селско ли е улиците да имат имена?

Според мен да няма табелки на вратите е от съображение за сигурност. На нашите пощенски кутии има само един надпис и  то на едно английско семейство, което живее тук. Дори на звънците са написани само номерата на апартаментите.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 049
Много красиви месингови табелки правят в едно студио...хм..ха сега де!...как да го обясня  newsm78. Значи точно срещу ЦУМ, като пресечете Мария Луиза (или Витошка - не знам коя от къде започва), минавате покрай входа за метрото (не от страната на Булбанк). Има малка уличка, която е успоредна на Пиротска. Там в един безистените правят разкошни табели. Има надписи на входната врата "Месингови табели".  Справят се и с фирмено лого, графики и т.н.

# 8
Malenna я помисли може да имате някой роднина от Амстердам Laughing дал господ някой богат чичо  Laughing
Не мисля, че е селско с табела...както има табели на фирмите, така и на семействата. По-уютно ми е някак си, иначе е точно като в хотел: стая 423....ама всеки както си харесва.

Ариана много ти благодаря, още утре ще проверя, точно ми е до работа Simple Smile там имаше един зоо мадазин ако се не лъжа на тая уличка.

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 377
До скоро мислех да сложа табела, но после се отказах. От съображения за сигурност, защото фамилията ни не е българска.
Имаме само лепенка, показваща, че има бебе в къщи, защото ми омръзна инкасаторката за водата да звъни като на пожар.
Долу домофоните са само с номера на апартаментите.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 049
Ариана много ти благодаря, още утре ще проверя, точно ми е до работа Simple Smile там имаше един зоо мадазин ако се не лъжа на тая уличка.
newsm78
Не знам за зоо магазин. На ъгъла има магазин на Coq Sportif, после има магазин за бои и разни други художнически нещица, входа за ателието е малко след него, но в отсечката между Мария Луиза и Лом. Работното им време обаче е кофти, иди около обяд най-добре.

# 11
  • Мнения: 5 622
Нямаме табелка. Нямаме и обща фамилия.


И ние така.

На пощенската кутия, обаче има имена. Всеки с фамилията си  Grinning

# 12
  • Мнения: 750
Селско било! ooooh!
А пък с номер на вратата на къщата ми е супер градско! Mr. Green
И нашата фамилия не е....и това критерий за нещо ли е!? newsm78
И табелката ще си я сложа на вратата на къщата,не на двора....така,че малко трябва да се напъне доста някой за да я прочете от улицата! Mr. Green
Ариана-мерси за инфото!  bouquet

# 13
  • Мнения: 17 402
Брей, не бях се сещала да сложа лепенка за бебе на вратата. То май няма и смисъл, щот звънененто на пожар е отдолу Laughing Нямаме табела, нямаме общи фамилии, с радост откривам, че има и други в темата Grinning. НА звънците всеки си е с името, но тва не пречи да ми звънят наскоро и да търсят семейство ......, което живее точно отсреща. Скарах се на женицата, щот звънеше асъл на пожар, освен това явно не можеше и да чете.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Нямам табела с името нито на вратата, нито на звънеца долу, нито на пощенската кутия - само номера.
Имам си лепенка за СОТ  Mr. Green

Когато живеехме с бивши ми мъж на звънеца ни пишеше фамилиите и на двамата.

Общи условия

Активация на акаунт