моля ви помогнете ми!

  • 2 978
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
здравейте!значи въпросът ми е следният с моята приятелка(някога бивши съученички)искаме от доста време да отворим салон за красота е сега имаме тази възможност,но и на двете не са ни ясни нещата как точно става-трябва да имаме фирма ли?да регистрираме ли,просто ми е мъгла много ви моля ако някой знае нещо по въпроса да ме светне.Много благодаря!

# 1
  • Мнения: 750
Милче....дете убаво!
Върви да пораснеш някъде и когато това се случи започни да мислиш за бизнес.Още не си готова.
Ще се провалиш.А нали не искаме това!

# 2
  • Мнения: 78
я чакай малко познаваш ли ме,знаеш ли коя съм че ще даваш такива квалификации?Или просто денят ти е крив и си решила да се заяждаш я малко по-спокойно,като темата не ти се чете защо изобщо влизаш и четеш,пък и отговаряш и то как айде малко по-спокойно и да запазим добрия тон а?и хич не съм ти дете мойто момиченце тия ги говори някъде другаде.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Хе-хе-хе Милче верно не ти требе да се хващаш с бизнес. Потрай малко, поочупи се и пак пробвай след време.  Peace

# 4
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Разбира се, че първото нещо е да имате фирма. После, ако не се лъжа за такива салони, имаше нещо свързано с Камарата за занаята. Друго, което знам е да имате сертификат, че сте правоспособни за тази дейност или да бъде на името на някой с такъв документ. За фризьорските салони, помня че се говереше, само тези с майсторска степен, можеха да отворят салони, но доколко е вярно не знам. Все пак зависи какво искате точно да правите, защото един салон за красота включва доста неща. И не на последно място, много средтсва... Сигурно има момичета, които са по-запознати от мен.  Това не е като да се отвори баничарница/то и за там се иска опит де/ Въобще, казано с две думи, трудна работа!

# 5
  • Мнения: 750
я чакай малко познаваш ли ме,знаеш ли коя съм че ще даваш такива квалификации?Или просто денят ти е крив и си решила да се заяждаш я малко по-спокойно,като темата не ти се чете защо изобщо влизаш и четеш,пък и отговаряш и то как айде малко по-спокойно и да запазим добрия тон а?и хич не съм ти дете мойто момиченце тия ги говори някъде другаде.
Олееее...Милче....с тия лабилни нерви не си за бизнес,казах ти!
Трябват ти железни нерви и остър ум за бизнес.
Не виждам да притежаваш нито едно от тях.
Щом си тръгнала тук да питаш как се прави бизнес.... ooooh!
Квалификации не правя,а клаСиФикации!
И те никога не са безпочвени!
Когато еди ден се събудиш и си готова да си отвориш фирма без да питаш съфорумките как става това,значи си пораснала достатъчно за да въртиш бизнес.
Сега покрай детето си изнервена....нека малко да порасне и тогава.
Айде....и по кротко!Кому е нужна тази жлъч която пръсна!

И нека мъжа ти да започне да ти помага повече,да имаш време за аеробика,за козметик.....Ти така нямаш време за себе си искаш салон за красота да отваряш!

# 6
  • Мнения: 78
И за козметик имам време и за много други неща защо реши че нямам?Ти не бери грижа за детето имам и домашна помошница,която се грижи за него(не че те засяга).А относно форума-мисля че за това е създаден за да се допитваме за това и онова.
И как клаСиФикациите ти да не са безпочвени?Не разбирам защо пишеш в тема,която не можеш да дадеш адекватно мнение по въпроса който е поставен,аз мисля че когато човек има желание да помогне го прави,а не пише просто ей така,защото няма какво да прави и му е доскучало.

# 7
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Защо нападате момичето  Simple Smile
Отиваш при адвокат и питаш, той/тя ще ти обясни как става и колко струва.

# 8
  • Мнения: 750
Защо нападате момичето  Simple Smile
Отиваш при адвокат и питаш, той/тя ще ти обясни как става и колко струва.
Не я нападам!
Но,човек който не се сеща да отиде при адвокат,да си плати...и да разбере какъв му е реда за да захване бизнес....неможе да не ме разсмее! hahaha

# 9
  • Мнения: 750
И за козметик имам време и за много други неща защо реши че нямам?

Моят помага само за банята, но иначе отива да си гледа филми и ние си се оправяме с обличането. Ако не му кажа какво точно да купи никога няма да се сети сам. Много ми се иска да почна да му го оставям за да ходя на яеробика и изобщо да обърна внимание на себе си , фризьор и т.н ама като гледам скоро няма да стане Sick
все едно аз съм го писала Laughing

Ето,затова реших!
Защото ти го каза!

# 10
  • Мнения: 78
Дали за всяка тема във форума преди да попиташ трябва да се съветваш с адвокат?Може би е така да! Няма нищо лошо в това да попитам преди да се съветвам нали?Ще те помоля най-учтиво повече да не пишеш в темата,щом нямаш мнение по нея.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Всеки е започнал от някъде и е започнал с питане. Успех Милче.
Стигат ти само фирма, правоспособност,салон и оборудване.

# 12
  • Мнения: 78
И за козметик имам време и за много други неща защо реши че нямам?

Моят помага само за банята, но иначе отива да си гледа филми и ние си се оправяме с обличането. Ако не му кажа какво точно да купи никога няма да се сети сам. Много ми се иска да почна да му го оставям за да ходя на яеробика и изобщо да обърна внимание на себе си , фризьор и т.н ама като гледам скоро няма да стане Sick
все едно аз съм го писала Laughing

Ето,затова реших!
Защото ти го каза!
[/quote



да веднага ще ти отговоря сетих се за коя тема става въпрос,там просто обърках цитата и не знаех че има опция за редактиране и го оставих така,има ли някакво значение?Що се отнася за мъжът ми-златен е наистина и за това няма да споря за един сбъркан цитат.

# 13
  • Мнения: 54
Всеки е започнал от някъде и е започнал с питане. Успех Милче.
Стигат ти само фирма, правоспособност,салон и оборудване.
Успех,дано успееш Hug

# 14
  • Мнения: 750
Дали за всяка тема във форума преди да попиташ трябва да се съветваш с адвокат?Може би е така да! Няма нищо лошо в това да попитам преди да се съветвам нали?Ще те помоля най-учтиво повече да не пишеш в темата,щом нямаш мнение по нея.

Не,не за всяка!
Но тази е една от които би трябвало да попиташ правно лице за съвет!
   И както виждаш,пиша в темата ти,точно защото имам мнение!

За цитата,окей!
Но един принц са го обесили само заради една запетая,нали знаеш! Wink

Общи условия

Активация на акаунт