Има ли и други 9 месечни, които спят по веднъж на ден

  • 926
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Тединко е така напоследък. Спи на обяд около 1-2 часа и после до 20.30 - 21 часа си играе бодро. А става около 7 часа сутрин. Не че се оплаквам де, аз така предпочитам, защото приспиването им е кошмар ooooh!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ние сме по-големи от вас,но все още спим по 2 пъти на ден Peace Щом малкия е бодър-сънят му стига  Hug

# 2
  • Мнения: 2 674
И ние като памси сме по-големи и спим по веднъж.Дано съм помогнала. Peace

# 3
  • Мнения: 331
Ние сме почти на 9 месеца - след 2 дни ги навършваме - и също все по-често малката спи по веднъж на ден... То едно спане - час - час и половина най-много. Понякога спи и сутрин (ако е станала по-рано), но напоследък това е по-скоро изключение. Хубавото е, че вечер заспива в 8 и сутрин спи до 8, така че изобщо не се оплаквам  Grinning Но се буди през нощта, де, а през деня мнооого мрънка....

# 4
  • Мнения: 770
Ние спиме около 40 мин преди обяда и около 2 часа следобяд.

# 5
  • Мнения: 2 131
Тединко е така напоследък. Спи на обяд около 1-2 часа и после до 20.30 - 21 часа си играе бодро. А става около 7 часа сутрин. Не че се оплаквам де, аз така предпочитам, защото приспиването им е кошмар ooooh!
Ами, щом вечер издържа до 21 ч.... няма проблем. Особено, ако не е крив и раздразнителен и да показва, че много му се спи.

# 6
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
NikiFin, и моят син на около 9 месечна възраст остана с един сън на ден. Будеше се към 7-7,30 и вечер заспиваше към 22,00.

# 7
  • Мнения: 2 090
NikiFin,diddi Partyголеми купонджии ще да са вашите деца,сина ми до година и половина спеше два пъти че и сега се случва понякой път.
Щом издържат толкова часове будни и не стават раздразнителни бебчетата значи им стига толкова сън и всичко си е о.к Party Hug
Пък и щом приспиването е по-лесно и съня после-спокоен-това е супер Peace

# 8
  • Мнения: 22 520
Детето ми,от раждането,спеше много малко,по 30-40 мин. 1-2 пъти на ден.

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 11:27 от ДесиХ2

# 9
  • Мнения: 10 982
Има Mr. Green Откакто навърши 8 месеца, дъщеря ми спи само веднъж на ден и то само ако е навън с количката. Ако времето е лошо и не можем да излезем, изкарва по 12-14 часа без сън. ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 900
Скоро и ние ще се присъидиним, вчера спа два пъти, първия път 30 мин., втория 1,30мин. Crazy
Иначе ставаме рано и лягаме рано. Peace

# 11
  • Мнения: 1 317
Ние спим по 2 пъти... сутрин по час и следобед по час.... от седмица вече доста разреди дрямките.

# 12
  • Мнения: 8 207
Моят син беше дори по-малък като започна да спи по веднъж на ден. Затова си има и причина - през лятото до обяд бяхме на вън, където му беше интересно и не му се спеше, а пък може и жегата да му е пречела. Следобед обаче поспиваше от 1 до 4-5 часа и след това отново на разходка. Така че няма проблеми, щом е бодър и му се играе. Виктор събота и неделя обикновено е на гости и бабите изобщо не могат да го накарат да спи през деня и вечер въобще не му личи да е уморен - не спира да търчи.

# 13
  • Мнения: 1 240
В края на 8-мия, началото на 9-ия месец Гергана започна да спи по един път следобяд. Ставаше сутрин към 8.30-9.00, заспиваше към 13.30 и спеше по 2-3 часа. Щом не е нервен, значи няма проблем - да спи колкото и когато иска.

# 14
  • Мнения: 1 367
Явно не му е проблем да не спи.Не се тревожи от това,още повече щом и ти го предпочиташ.Има много по-малки бебета,които спят по броени минутки през деня.

Общи условия

Активация на акаунт