Бебо е прегракньл

  • 1 227
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 335
Здравейте HugБебо е прегракньл,в смисьл като пла4е,пла4ьт му е променен.На един месец е,дали е прегракньл от пла4ене и дали може да е от  нещо друго. newsm78

# 1
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Най-добре да го види лекар  Peace

# 2
  • Мнения: 523
Най - вероятно е от реване . И на моите им се е случвало след доста продължителен рев , граничещ с дране чак . Споко .

# 3
  • Мнения: 304
Не се притеснявай и моят син беше прегракнал и се оправи за два три дни! От реване е, ще се оправи Simple Smile

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с лекар  Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 891
За да си по спокойна го заведи на лекар.

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
Може и от друго да е (истинка, изобщо - гърло), заведи го на лекар.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Може и от друго да е (истинка, изобщо - гърло), заведи го на лекар.

 Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 928
Заведи го на лекар, за да не се окаже ларингит  Peace

# 9
  • Мнения: 200
Моя малчо преграквеше при стечане на секрети от нослето,но се оправяше за 3-4 дни  с физиологичен разтвор , но все пак трябва да го види лекар , за да си по спокойна ти

# 10
  • Мнения: 770
И при нас се е случвало от много рев.
Ще му мине  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 249
Дъщеря ми е преграквала от рев и от крещене. Принципно съм я водила на лекар, за да я види, но сега си давам сметка, че паниката ми е много. Rolling Eyes

Ако няма никакви други признаци - хрема, кашлица, температура, отпадналост - няма смисъл да се води в поликлиниката, където да се сблъска с един куп наистина болни хора. Можеш да звъннеш на педиатъра за свое успокоение и чак ако се появи нещо притеснително - да идете на преглед.

# 12
  • София
  • Мнения: 368
Не е лошо да го заведеш при педиатъра. Моят син в момента също е прегракнал, но си има сериозна причина и пие антибиотик, дано разбира се при вас не е това, но нека го види доктора.

# 13
  • Мнения: 9 973
ние преди два дни бяхме така,но му мина

# 14
  • Мнения: 2 131
За да си спокойна, най-добре го заведи на лекар!
А иначе - и моят син преди време беше прегракнал. Но точно тогава беше в периода, когато много крещеше. Не говоря за рев, просто крещеше - явно, наслаждавайки се на собствения си глас.

Общи условия

Активация на акаунт