Моля за мнението Ви

  • 978
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 403
Д-р Слънчева, спорна седмица.Проблема при дъщеря ми е следния:От близо два месеца се появява обрив в областа на корема и към ребрата.Бях на алерголог и каза да мажа с Елоком и балсама на д-рТайс и трябва да изчезне.Да изчезна, но след кратко време пак се появи.Ходих на дерматолог и той ми каза,че съм я претоплила и да мажа с крема на А-Дерма Екзомега.Няма голям ефект.Какво да правя? В момента сме на НАН ХА Предварително благодаря за отговора Ви.

# 1
  • Мнения: 5 760
Можете да продължите мазането с Ексомега. Не може да се получи почти мигновенен ефект- трябва поне 10 дни.

# 2
  • Мнения: 403
 Двамата специалисти са на различно мнение.Единия казва, че детето е алергично от храна и даде диета, която спазих, но ефект на 100% нямаше, а другия казва ,че тази реакция на организма не е от храна и вече 8 ден мажа без Елоком само Ексомега и ефекта е по-добър от преди, но и той не е 100%.Педиатъра ни твърди, че става въпрос за алергия към белтъка на кравето мляко и трябва да минем на ФРИЗОПЕП. #CrazyПритеснена съм.
С уважение: Мария

# 3
  • Мнения: 5 760
Преминете на Фризопеп, но продължете да мажете и с Ексомега. Не очаквайте ефекта да е положителен веднага -трябва време поне 1 м.

Общи условия

Активация на акаунт