Препоръчайте ми заведение с детски кът

  • 856
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 512
Мами,
Моля ако някоя от вас знае или сте ходили, чули, търся заведение, някакво хубаво- ресторант или пицария, за да отпразнуваме на Цецко именният ден. Ще бъдем повече възрастни и по малко деца. За рожденния ден съм почти сигурна, че ще бъде с много деца в детски клуб, но сега ми се иска хубаво място за възрастни, но да има къде и децата да играят.
Предварително благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 3 268
Веднага ти препоръчвам Mr Pizza на бул "Черни връх,точно срещу РУМ-а в Лозенец.Прекрасен ресторант-пицария,с много богато меню и нормални цени.Отвън има детски кът с пързалки и люлки.Наскоро бяхме там с приятели,не се усети,че сме с деца.Горещо ти го препоръчвам.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
А ако времето е лошо или празнувате вечер - пицария "Рагаци" на ул. "Хубча" - в Красно село, има детски кът и какичка, която пази хлапетата. Моят син там се забавлява страхотно, стига да има повечко дечица, освен това менюто ми харесва, особено салатата с риба тон, мммм Flutter

# 3
  • Мнения: 600
А ако времето е лошо или празнувате вечер - пицария "Рагаци" на ул. "Хубча" - в Красно село, има детски кът и какичка, която пази хлапетата. Моят син там се забавлява страхотно, стига да има повечко дечица, освен това менюто ми харесва, особено салатата с риба тон, мммм Flutter

това звучи супер, детски кът вътре, на закрито? а улица знаеш ли?

# 4
  • Мнения: 600
намерих го на карта, ще го пробваме, с детето не сме  ходили на заведение, повече от 5 мин не може да седи на столче Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 362
И за нас е голямо предизвикателство посещенията в ресторанти Simple Smile
Нямам предложение, но ще следя темата, защото и ние се нуждаем от такива места  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 512
Благодаря ви  Hug

Общи условия

Активация на акаунт