Автобронзант и бременност

  • 1 424
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 619
Момичета искам да ви питам може ли да се ползва автобронзант по време на бременност. Даже не точно автобронзант, а крем за тен тези на дав, нивея, гарние и джонсън. Аз  всяка пролет си ползвам но сега съм бременна и се зачудих. Класически автобронзант не бих сложила, мисля че има много химикали, но за тези кремовете се замислих.

# 1
  • Мнения: 557
На мен също ми е много интересно,дори сега и този на L`Oreal за лице Nutri summer.

# 2
  • Мнения: 1 179
Аз лично съм ползвала на Джонсън, защото бях на сватба и не ми се искаше да ходя съвсем бяла, но по принцип не мисля, че е препоръчително, макар и по-леки тези варианти за изкуствен тен също съдържат много химикали.

# 3
  • Мнения: 1 619
Аз досат се поразтърсих ама нищо конкретно не откривам. на етикетите на продуктите не пише да не се използват от бременни, но трова пък нищо не значи. Още ще потърся.

# 4
  • София
  • Мнения: 105
И мен ме вълнува в момента същият въпрос, защото вече времето се оправя, а не ми се иска да ходя "бяла като сирене" Laughing
Интересува ме също и дали могат да се използват антицелулитни кремове по време на бременност - споделете моля!

# 5
  • Мнения: 3 214
За антицелулитни- знам със сигурност, че не може. Предполагам, че и автобронзанти също  Peace

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 22:53 от ВечеПетя

Общи условия

Активация на акаунт