ph

  • 4 024
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
искам да попитам сблъсквал ли се е някои с такъв резултат дни преди раждане- високо PH(9) на урината и бактерии в урината.
нищо не ми обесниха - нормално ли е и от какво се получава?
благодаря за отговорите






# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен и двата пъти не ми се е случвало  Sad

# 2
  • Мнения: 4 335
Как така не ти обесниха newsm78Тия лекари направо са...

# 3
  • Мнения: 336
абе PH-то знам че се повишава през бременността, ама колко точно... А за бактерии май не е нормално newsm78  Не ти ли казаха нещо за лечение? Ако не са, вероятно е нормално  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 900
Как така няма да ти кажат, настоявай за обяснение. Незнам до колко трябва да се притесняваш, но не ми се вижда нормално да има бактерия в урината. Търси си правата и искаи обяснение, за какво са лекари ако не обясняват... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 101
PH при бременност се увеличава наистина, но около 6-7, 9 ми се струва доста  newsm78. Всъщност, незнам, защо не са ти обяснили? А бактерии в урината и аз имах. Бяха ми предписали диета: абсолютно нищо солено и много вода. Незнам при теб как е  newsm78. Само споделям, а ти не предприемай нищо без да ти е казал лекар.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 524
бактерии в урината не мисля че е нормално след като ти предстои раждане- това че не са ти обяснили не е довод Peace
пиеш ли достатъчно течности също така и имаш ли някакъв секрет? възможно е да ти предпишат и глобули, но така да ти дадат изследванията и без коментар, някак  не ми звучи Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт