удария люлка

  • 1 187
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Днес на детския кът,дъщеря ми я удари една люлка над веждата.Едно дете я будаше празна силно и малката застана отпред и я удари даже падна.Люлката беще пластмасова,мястото се зачерви леко и тя плака много малко.Тогава не се изплаших толкова,но сега като се сетя мие едно свито.Поведението и не се промени,и пак беснее.Чудя се дали нетрябваше да я закарам на лекар,а мъжа ми на всичкото отгоре ме обвини,че не съм я гледалаи аз се притеснявам и обвинявам още повече.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Щом се е зачервило леко, едва ли има проблем. Ако е изплакала веднага и не е губила съзнание, значи не е притеснително. Не споменаваш да е повръщала, да е по-сънена или да се държи по-различно.

При всеки може да се случи. Не можем да ги опазим от всичко. Аз, въпреки, че вечно съм около нея, не можах да я опазя и падна от една пързалка, като беше по-малка. Сцепи си главата и я лепиха в Пирогов. Колко съм се обвинявала, хем бях до нея  Tired

# 2
  • Мнения: 341
Не няма такива признаци,изплака веднага,много се притеснявам,веднаги ли трябва да ги очаквам.Люлката беше лека,но все пак.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не се притеснявай щом люлката е била лека и детето не се държи по различно от друг път. Не се самообвинявай, белите стават много бързо. Дори и да си до детето пак може да се случи.

# 4
  • Мнения: 2 211
И на моето дете му се случи това, но си е ОК. Нати вече ти е написала кои са обезпокоителните признаци. 24 часа я наблюдавай и толкова.

# 5
  • Мнения: 2 674
Като бях малка и на мен ми се случи подобно нещо,но люлката беше доста тежка.
Бих те посъветвала да отидете на профилактичен преглед.Желая ви здраве.

Общи условия

Активация на акаунт