За кремовете за лице

  • 2 419
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Въпроса ми е каква козметика ползвате ? Аз лично мисля,че подходящата козметика,съобразена с възрастта,води до добри дивиденти в бъдеще и е почти невъзможно да отгатнеш възрастта на някои жени...Инвестирате ли в кремове или като му дойде времето ще прибягвате към по-драстични мерки?

# 1
  • Мнения: 3 376
Ами ползвам един на Ревлон в момента,доволна съм,но не смятам,че имам нужда засега да инвестирам в по-скъпа и разнообразна козметика,не вярвам чак толкова в превантивните мерки.По-скоро мисля,че ще постигна обратен ефект ако започна да го правя.

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На каква възраст си?

# 3
  • Мнения: 29
На 29.Ползвам дневен крем и такъв за околоочния контур.Отдругата година мисля да ползвам и нощен

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Бубеса,аз съм на 37 и все още ползвам хидратиращи  кремове.....За около очи си купих преди месеци на Юсерин Q10.....Зависи от ценовия диапазон ,който можеш да си позволиш,но поне да бъде медицинска козметика......Ти каква козметика използваш?

# 5
  • Мнения: 29
За лице-Диор,за очи-Клиник в момента,но съм ползвала и други марки.Кремовете ми не са силни,предимно хидратиращи и такива с/у вредните влияния на града

# 6
  • Мнения: 288
Аз съм на 20 и използвам за лице на Живанши и  околоочен,който също е на Живанши

# 7
  • Мнения: 5 362
Аз лично мисля,че подходящата козметика,съобразена с възрастта,води до добри дивиденти в бъдеще и е почти невъзможно да отгатнеш възрастта на някои жени...Инвестирате ли в кремове или като му дойде времето ще прибягвате към по-драстични мерки?
Да,винаги си купувам козметика,която съответства на кожата ми и на годините ми.Това последното се отнася точно за кремовете за лице Wink До скоро се взимах за малко по-млада,отколкото съм и карах с тийнейджърска козметика Whistling ,но усещам,че кожата на лицето ми започва лееекинчко да изсъхва и предприех други мерки.
Но на въпроса ти-да,инвестирам в кремове и въобще в козметика Peace

# 8
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Смятам, че всичко е въпрос на финансова възможност, но и на навик.
Аз съм на 30 г. и използвам дневен и околоочен, нощен - не много редовно (все се оправдавам с липса на време).
Сега използвам на Лореал. Но гледам да си избирам кремове за 30 +, които да са за борба с първите бръчки, а ако си намеря и да е за смесена кожа - още по-добре.

# 9
  • Мнения: 630
На 28 съм. Използвам хидратиращи кремове и крем за околоочният контур с/у първи признаци на стареене(в момента на Д-р Рено, а съм си взела и Месажер на Галеник). Не мисля скоро да си купувам противобръчков крем, защото нямам нужда.
Майка ми е на 50+ и рядко използва противобръчков крем, залага на хидратиращи и лицето й изглежда много добре

# 10
  • Мнения: 282
На 27 съм...ползвам хидратиращи кремовете на Лореал, много съм доволна. За противобръчкови ми е малко рано, чувствам кожата си добре с тези които в момента ползвам. Peace

# 11
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз съм на 30г. и все още ползвам хидратиращи кремове. В момента съм си взела Гарниер. Повечето момичета тук не го одобряват като марка, но на мен ми действа добре.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Използвам хидратиращи кремове  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 814
На 33 съм, зимата използвам подхранващ+около очен крем, лятото хидратиращ+около очен крем. Маски от време на време, купени или домашни, действат благотворно на кожата. Peace

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
За да не отварям нова тема , а може и да дублирам някоя стара ще помоля за съвети относно специален крем за сенки под очите ,с които не мога да се преборя трети месец и нещо ефикасно за бръчки отново в тази област /на 42г. съм /
Благодаря ви предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт