Хубави Гримове за Хубав Повод

  • 7 025
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
здравейте на всички. понеже имам бал тази година и реших да се гримирам сама ( не съм абсолютен аматьор т.е посетих един краткотраен курс лятото) и мисля че аз си знам как най мн се харесвам и какво искам та въпроса ми е Бихте ли ми препоръчали някои хубави гримове ( не че нямам но искам и вашето мнение като коректив и още по професионално разбира се ) Роклята ми е цветна - златисто с малко червено бяло и черно. с черни обувки( не че има значение сигурно) светло кафява коса с тясно лице.Най- важното което искам е фондьотена да е чудесен - леко да лъщи и незн.... не съм използвала особено често и бляскави сенки
P.S следя и темата за грима за да информирам
И мисля че ще е полезно да откроим хубавите продукти защото съм сигурна че на много момичета като мен ще им е полезно.Благодаря предварително  Crazy  bouquet Blush

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз от няколко години съм заложила на козметиката на макс фактор и нямам оплаквания.
Двойния ФДТ http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=40472&cat=3254&shop_id=12 ще направи кожата ти като порцеланова. Имай предвид обаче че не е много покривен така че е добре лицето ти да няма големи пъпки и белези. Най-добре щом те очаква такова събитие почни отсега да се подготвяш. Прави си маски на лицето, почиствай го и т.н. Аз ползвам една много ефикасна избелваща маска - разбивам един белтък на пяна, добавям няколко капки лимон и си можа лицето, врата и дори ръцете. След 20 мин. измивам с хладка вода.
Освен това преди да сложиш ФДТ ако имаш някакви петънца си сложи коректор. Дори преди да сложиш крема от ФДТ.
За това червило http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=40213&cat=3254&shop_id=12 гарантирам че отговаря на рекламата. Като го сложа сутринта го махам вечерта с тоалетно мляко. Обаче задължително преди да сложиш гланца изчакай да изсъхне червилото (около 3-4 мин. )
От спиралите аз ползвам тази http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=40503&cat=3254&shop_id=12 и от нея съм най-доволна.
Специално за бала можеш да си купиш тази http://www.dalavera.net/read.php?80,355923.
В темата за тази спирала момичетата хвалят спиралата със златисто докато от спиралата със сребристо се оплакват.
Успех на бала. Пожелавам ти да си най-красивата.

# 2
  • Мнения: 22 414
вземи си една палитра на Пупа или на Ланком, със сигурност няма да сбъркаш. ))) ако ти се дават толкова пари, ако не, можеш да се довериш и на Севънтийн. Въпреки че са в ниският ценови клас, продуктите им са доста добри и трайни. ))

# 3
  • Мнения: 3 641
Аз препоръчвам златисти /и не само златисти/прахообразни сенки на Чифели. Около 8-9 лева струват, но са много трайни, бляскави, въобще много съм доволна. Според мен за официална вечер е подходящ фон дьо тен с бляскави частички. Например Ревлон имат такъв.  Hug
Ще потърся линкове

# 4
  • Мнения: 339
мерси мн за отговорите първо. за мигли ще сложа изкуствени за 2 седмици например.а за фондьотена наистина ме спечели- аз ползвам само керектор и го размазвам и отгоре фдт мисля че ще стане ок. аз имам по прицип 3 палитри но за тва искам някакви еденични сенки с много блясък и червилото ми еголям проблем ама това щом трайно е супер само цвят да харесам.а сенски на чифели имам и се радвам че и вие ги харесвате само цвят трябва да си взема. а за руж какво ще кажете? аз има един с доста блясък на golden rose мозайка ама може и друг да взема. Очна линия добре ли ще стои за такъв повод?

# 5
  • Мнения: 3 641
Има ружове на Голдън Роуз/водят ги по-луксозна серия/, около 9 лева са и са доста добри. С брокатени частици е, има и избор на цветове.  Но лично аз ти препоръчвам Буржоа.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 746
Според мен за бал ружовете на Буржоа не са подходящи. Аз на моя бал все повтарях на гримьорката   как искам едва да ми се вижда грима и подобни, естествено да е. Тогава тя ми обясни, че за нея не е никакъв проблем, но на снимките ще изглеждам прекалено бледа и няма да отива на официалната рокля.Впоследствие се съгласих, защото въпреки че сложи доста грим изглеждаше добре.
Най-важен е ФДТ. Под него задължително коректор. Аз бих изпозлвала Ревлон КалърСтей, ако се гримирам самичка. МИсля, че и такъв коректор има.
Хубавао е да се използват два цвята ФДТ, за да се извае по-красиво лицето.
Ружът на Севънтийн ми харесва, много хубав и нежен блясък има.
Skinlights на Ревлон също е хубав ФДТ- озарява лицето. Но него върху някои части само може би е хубаво да се сложи.
За спирала не знам коя да ти препоръчам  Rolling Eyes Хубаво е да си използваш извивачка преди нея.
Гланц- може би новия на Лореал-6ч.

Важното е да подчертаеш младостта си, а не да се направиш на лелка с много грим.
Сигурна съм, че ще си много хубава  Hug

# 7
  • Мнения: 165
Здравей мила _Rossy_ ,аз също на бала се гримирах сама. 1 месец преди бала отидох и си купих спирала (водоустойчива разбира се   newsm45 Mr. Green),очна линия на  манхатън (водоустойчива разбира се  Crazy) едни златисти сенки на манхатън ,едни по-малко златисти на  мейбълин-много добри сенки , и на чифели  прахообразни -те бяха  номер едно  Naughty,за ФДТ не си спомням какав имах тогава  Crazy,а за руж-мисля че бяха перлите на ейвън  Tired!и тъй като толкова ми трепереха ръцете и бях нервна накрая грима ми го довърши една моя приятелка  Whistling!

# 8
  • Мнения: 420
и аз се чудя какви сенки и какъв гланц да избера... newsm78

# 9
  • Мнения: 339
прави сте - както казах фдт е едно от най-важните неща - особено за бала. и гланца малко не съм ориентирана, а за сенките съм 100% съгласна или на чифели или на максфактор или на манхатън.все пак ще се явим към 6 7 на сборния пункт и със ужасно силен грим не става , а от друга страна на снимки и цяла бална вечер не става да си само с един гланц насреща  Thinking

# 10
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
едно от важните не6та за добър грим са основите за грим
това изравнява кожата(камуфлира раз6ирени пори и фини бръ4ици)
http://es.clarins.com/main.cfm?prodID=861
това придава блясък на кожата
http://es.clarins.com/main.cfm?prodID=862
 има и о6те една но сега нямам време, 6те ти пусна линк по късно

# 11
  • Мнения: 86
http://club.passion.ru/viewtopic.php?t=73410&postdays=0& … =asc&start=15
тук има страшно много интересни идейки... ако имате време разгледайте ги всичките  Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз също се гримирах сама на бала си и сега няма да пиша съвети за марки гримове, но искам само да подчертая нещо друго. Не се притеснявай толкова дали ще направиш най-правилния избор относно какви гримове да си купиш. Повярвай ми, излезеш ли от вас в деня на бала ще си забравила и за гримове, и за рокли! Стане ли 12 пак надали ще те притеснява това, че сенките са избледнели, просто шоуто е толкова голямо, че гримът и притеснението покрай него ще ти останат изцяло на заден план. Не че е без значение, но не го мисли чак толкова много, не се и изхвърляй с пари, съобрази си цветовете и това е. Весело изкарване!   bouquet sohappy smile3535

# 13
  • Мнения: 379
аз също ще се гримирам сама и искам да попитам за съвет относно основата за грим, марка ,цена Simple Smile

# 14
  • Мнения: 86
Момичета можете ли да ми препоръчате някоя хубава спирала, аз до сега ползвах на avon и бях доволна, но направих грешката да си купя спирала на мейбалин,която след 2-3 слагания изсъхна Sad

Общи условия

Активация на акаунт