Микровълнова фурна - за и против

  • 3 252
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 587
Нямам микровълнова фурна, защото винаги съм чувала колко са вредни вълните й. СЕга  ви питам вие имате ли, каква е? С какви функции и съжалявате ли  или не , че сте я купили?

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Разбира се, че имам. Тази е 4-та, която ползвам, Електолукс е, с грил опция, която никога не сме ползвали, но не съжалявам, че съм я избрала - подарък ни е за сватбата. Нищо друго по-специално, като функции.
Не бих могла да си представя как всеки път щом аз или мъжът ми, или детето, сме гладни, ще включвам фурната, ще я почакам да се позатопли и после ще ми пече вече изпечената мусака, например, и след 30 мин. да кажем яденето ще е готово  Shocked Ми за толкова време аз ново ядене ще сготвя  Peace
Никави истории за вреди вълни не могат да ме откажат от този полезен домакински уред  Naughty След 15 годишно ползване се чуствам все още необлъчена от вълните на микровелето... Crazy

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 13:01 от Eveto

# 2
  • София
  • Мнения: 302
Вредна е само ако е развалена врата, МВ не остават в храните! Ползвайте на воля, няма страшно.

# 3
  • Мнения: 587
Вече се навих да купя, но ми кажете какви са екстрите и ислам да има грил със шиш за пиле.
 Препоръвайте ми марка, модел за да зная какво да търся.

# 4
  • Мнения: 289
Ние купихме на AEG, за вграждане, на мен най-много ми хареса, но аз си признавам, че съм предубеена към марката и гледах повече външния вид, а не функциите, но тя въпреки това пак е натъпкана с разни функции, които сигурно никога няма да използвам.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 116
Имам микровълнова с грил, ползвам грила всеки ден пека сандвичи ...
На микро вълни топля манджи, размразявам замразени продукти....
Полезна ми е !
Аз съм за  Naughty

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Имам-LG,най-обикновена,няма грил,ползваме я редовно.Сега смятам да си купя нова с грил.Харесала съм Електролукс.

# 7
  • Мнения: 587
Има  ли  микровълнова фурна с шиш за грил за пиле? Много искам такъв грил. Embarassed

# 8
  • Мнения: 289
Има  ли  микровълнова фурна с шиш за грил за пиле? Много искам такъв грил. Embarassed

То май не се води точно микровълнова, а е мултифункционална фурна

# 9
  • Мнения: 4 733
Имаме такава фурна. Има грил за печене. Употребявам я само за размразяване и претопляне
  Laughing

# 10
  • Мнения: 196
 newsm78а тия грилове въобще вършат ли работа?

# 11
  • Мнения: 4 733
Шишът за пилето не съм го ползвала, просто ми е по-лесно да го бутна във фурната и да го мажа периодично с мазнина. Поставката за сандвичи обаче я ползвам, стават препекани и доста бързо.
 А, да. Картофи и яйца също много бързо се варят.

# 12
  • Мнения: 5 255
Ползваме и сме доволни - нашата е комбинирана с грил  Peace

# 13
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Нашата има въпрсния грилер, не съм си и помислила да го ползвам, ама това със сандвичините ми хареса, ще взема да изровя поставката и да пробвам. Аз съм фен на сандвичите  Peace

# 14
  • Мнения: 4 733
Поне нашата поставка е метална, което ме хвърли в размисъл. Нали уж метал не бива да се поставя вътре...
 Всъщност функцията на въпросната поставка е да вдигне нивото и сандвичите да са максимално близо до реотаните горе. Не повече от 4 минути за сандвичи с колбас и кашкавал Peace

Общи условия

Активация на акаунт