Ужасен корем

  • 3 586
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Вече почти осем месеца откакто съм родила, а имам корем на бременна в 4 месец. успях да си възвърна предишните кг от преди бременността, но коремът ми сякаш не помръдва. Приемам всякакви предложения, че вече направо се отчаях че ще се прибере това чудо

# 1
  • Мнения: 496
Рени, има голямо разнообразие от упражнения, но май всички водят началото си от добре познатите коремни преси. Можеш да прочетеш някои съвети на български тук,
както и на английски (има картинки)
тук,
тук и
тук

Най-важното е да не се отказваш! Упражненията, съчетани с разумно хранене, неминуемо ще ти донесат успех!

# 2
  • Мнения: 444
Повечко коремни - всеки ден и след два месеца ще видиш ефекта!

# 3
  • Мнения: 311
Почвай да ходиш на фитнес.Аз чакам още седмица и се мятам през ден.Преди две години като родих ми трябваше само месец ходене и бях в перфектна форма.Чак сама си завиждах,а сега съм се разплула като дроб/не съм дебела,а отпусната/,но всичко ще си дойде на мястото.

# 4
  • Мнения: 3 861
Упражнения му е майката, коремни пресички + кремче за да стегнеш кожата. Аз си купих прословутия ЛЕОКРЕМА за корем и бедра, но го ползвам едва от два дни и нищо не мога да кажа. Другите мами обаче много го хвалят. Правя и коремни преси по 150 ама напоследък ги поразредих защото нагънах и тае бо. Когато имам време 55 мин. програма, когато не 8 минутната. И има резултат...определено. Е правих и малко диетка и така.

# 5
  • Мнения: 472
Правя и коремни преси по 150 ама напоследък ги поразредих защото нагънах и тае бо. Когато имам време 55 мин. програма, когато не 8 минутната. И има резултат...определено. Е правих и малко диетка и така.
леле какви коремни преси правите бе хора дето се ляга по гръб всеки път и после с глава до коленете , от тоз модел мода да издокарам 20 , или от онези дето Дими от Биг бродер ги правеше ! Щото ако са от втория тип и аз мога по 100 бр.

 

# 6
  • Мнения: 472
Аз малко извн темата ,
Lilly от freedata.bg  ки си свали тай-бото щото аз не открих нищо там ако мощех дай ми линк да си го дръпна ! 

# 7
  • Мнения: 2 103
абе аз правя тези дето лежиш и вдигаш краката  към главата докато вдигнеш и дупето-правя 5-6 серии по 20 с около 20-30 секунди почивка между тях и тези дето легаш на лежанка за преси си във фитнеса и легаш надолу и се изправяш нагоре като съм гушнала на гърдите си гира от 2,5 кг-4-5 серии по 25 пак със същия интервал за почивка между тях. Слагам си у дома от тези вибриращите колани от телешопа всеки ден по 20 мин и се мажа с крем стягащ кожата на ейвън.
Ефект има.
От кое точно не знам, защото много се бях отчаяла и карам упорито всичко накуп.
Бъди упорита и ще стане работата

# 8
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Ето тук упражнението коремно разгъване е направо убийствено, може и с тежест хваната с краката.
По принцип каквито и упражнения да правиш, гирички, клекове с тежест и пр. като стягаш мускулите на корема и тези дето им викам "ака ми се, пишка ми се" много бързо ще ти се прибере. Това от личен опит.
Упражненията от този сайт, ако се правят както трябва са доста натоварващи.

# 9
  • Мнения: 781
Момичета аз си свалих миналия ден това филмче,то е като игра де,ама има страхотен ефект,всеки ден тренирам с него по 60 минути и сега такава мускулна ме е гепила,та в това филмче си нагласяш килограмите,височината и за коя част от тялото искаш да тренираш,и колко време-просто е уникално,кумата се кълчи с него близо от 2 месеца и е адски доволна Rolling Eyes
Yourself! Fitness-така се казва,ако съм заинтригувала някой!

# 10
  • Мнения: 472
Сенди сподели адреса от където си го свали , само аз ли немода да открия нищо  Shocked!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 375
Аз го намирам, но програмата е платена. Наистина кажи от къде го свали!

# 12
  • Мнения: 1 517
Аз ти препоръчвам каланетика (много съм се запалила по нея напоследък Flutter, макар вече да не е така модерна). Моето коремче взе да се прибира и смятам, че е от това (е, и защото не ям кой знае колко).

# 13
  • Мнения: 781
Аз го намирам, но програмата е платена. Наистина кажи от къде го свали!
Ето ви линкове момичета:
http://free.data.bg/xtasss/Yourself!Fitness.zip-напишете го ръчно!!!

 http://www.data.bg/torrents/details.php?id=2618&hit=1
 http://www.yourselffitness.com/ , http://www.amazon.com/-това е инфо!

Последна редакция: сб, 28 май 2005, 23:13 от Сенди

# 14
Аз тези дни се сетих за едно упражнение, което е хем ефикасно, хем е и забавление за бебо. Значи сядаш на леглото, изпъваш си напред караката, поставяш бебо да легне по корем върху тях като го държиш за ръчичките и се опитваш да го повдигнеш от пода колкото се може по на високо.  Laughing Голям кеф е за бебето, но аз съм вече втори ден с мускулна треска на корема от 30 бр. само.  #Crazy  Хубаво че пробвах само с единия.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт