лаборатория "Мед диа"

  • 9 043
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте! За първи път пиша в този форум, но не за пръв път го чета - откривала съм много отговори на въпроси, които търся и не веднъж ми е помогал. Сега, обаче се налага да пиша, за да предпазя когото мога от това, което ми се случи в лаборатория Мед Диа, на Солунска 36. Заведох дъщеря си, на 10 години, да й направят изследвания за диабет. Цената е 170 лв, платих ги и зачакахме да се появи така наречената докторка. И ето че се появи - едно намусено и надменно същество, което ни изсъска да го следваме в кабинета. Още при първото убождане, "докторката" се обърна към мен и ядно каза "ами, дъщеря ви НЯМА вени!". Тъй като не знаех как да отговоря на такова изказване - замълчах. След което, въпросната се опита още веднъж да я убоде и вече съвсем бясно се обърна към мен с думите "Ами спукахме й вена сега, видяхте ли, като Няма вени!!" Обясних, че нееднократно са й взимали кръв и досега нямам оплаквания за липса на вена, както  и факта че нито аз, нито дъщеря ми сме виновни за спуканата вена, така че не е необходимо да държи такъв тон. На което, тя се врътна и каза, че ще вземе да пробва на другата ръка, но, цитирам "не гарантирам, че и тая вена няма да спукам" След тези думи - аз станах и си тръгнахме. Не мога да повярвам, че се случва това нещо. Разбирам, че може да се спука вена, не е болка за умиране, но такова отношение!!!! Не е допустимо. Все още съм афектирана, но с това съобщение ако мога да предпазя някого - ще съм щастлива.

# 1
  • Мнения: 902
Ами те повечето лекари са така #2gunfire
А иначе имаш ли впечатления от самата лаборатория. Много е гадно да ти пукат вени #Cussing out мен постоянно ми пукат. Всъщност по това разбирам колко е добра самата мед. сестра, която ми взима кръв.

Общи условия

Активация на акаунт