Детска люлка - но от къде?

  • 1 969
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Една малка сладуранка ще навърши една годинка след десетина дни и съм решила да и купя детска люлка. Момичета, моля помогнете с идеи от къде мога да намеря такава и какво трябва да гледам в една детска люлка? 
Praynig
Виждала съм такава на Chicco, която обаче ми изглеждаше някакси много пластмасова... всички ли са такива и издържат ли здрави достатъчно дълго време (те май са за дечица от 1 до 3 години)  newsm78 ?

# 1
  • Мнения: 224
Аз лятото купих  от Метро пластмасова е с една бибитка от пред аз съм доволна представлява нещо такова само че няма колани нашата .И по точно такава същата

# 2
  • София
  • Мнения: 43 900
Да, даже повечето са до 2 години, не до 3....ами гледай най-вече да е стабилна и до колко кг е.... и май трябва да е на стойка защото ако ще си я държът в къщи мялко няма как да се закача.....а  ако е на стойка хубаво е да сес гъва компактно...

# 3
  • Мнения: 30
аз сим купувала от Илиенци на стоика с която се люляме вътре в къщи стабилна е издърза до 25кг згъва се и струваше 45лв

# 4
  • София
  • Мнения: 43 900
аз сим купувала от Илиенци на стоика с която се люляме вътре в къщи стабилна е издърза до 25кг згъва се и струваше 45лв

Може ли снимка или повече инфо - фирма модел......нещо такова ?

# 5
  • Мнения: 30
нямам представа на коя фирма е ризгледах я цялата подробно но непише нищо  в момента не мога да покажа и снимка имаше я в поне пет магазинчета кадето продават колички колела проходилки няма начин да не я намериш нашата е тъмно синя на мечета има и сенник отгоре подвижен с ресни

# 6
  • София
  • Мнения: 43 900
Ок - мерси много Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 958
Аз съм харесала тази http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=69&products_id=189 ,но в къщи е малко тясно и затова още съм в процес на чудене.Не съм я виждала на живо и нямам представа като се сгъне колко място ще заема  Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 43 900
а знаеш ли до какви кг е???

# 9
  • Мнения: 1 958
Незнам,изпратила съм запитване до магазина,като ми отговорят ще пиша.

Отговориха ми,че е за дете до 18 кг.

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 23:22 от velina.pl

# 10
  • Мнения: 330
Благодаря на всички за отговорите.   bouquet

Angel_Dust, тази от Илиенци дето е на мечета и с ресни май е ето това:
http://911.bg/a2/offers.asp?p=2120912&parent=4061

Аз май за сега си харесах най-много два модела на Chipolino,
както и тази на velina.pl, но пък за нея нещо цветът не ме вдъхновява...  newsm78 та още се чудя по въпроса коя точно.

# 11
  • Мнения: 6 438
Съвсем скоро се сдобихме с люлка,като втората,която е показала petya-81 .На нея пише от 1 до 3 год,но трябва да има къде да се закачи.А за този цвят,за който се чудиш-на мен много ми харесва. Peace

# 12
  • Мнения: 1 958
Dream4e,незнам дали си видяла,че от тази люлка има и в синьо,само че в сайта не е показан има го само като опция.Аз след много чудене я поръчах и тези дни чакам да ми я доставят.
Ако някой се интересува за нещо да пита  Wink

# 13
  • Мнения: 1 477
Благодаря на всички за отговорите.   bouquet

Angel_Dust, тази от Илиенци дето е на мечета и с ресни май е ето това:
http://911.bg/a2/offers.asp?p=2120912&parent=4061


Ние имаме този модел.Ползваме го откакто бебо навърши 5-6 месеца.Страшно полезно нещо.По принцип се води градинска люлка.Ние живеем в блок и понеже градина нямаме я държим в детската(заема доста място).Имаше я в 5-6 разцветки.Цената-55 лв.

# 14
  • София
  • Мнения: 43 900
Благодаря на всички за отговорите.   bouquet

Angel_Dust, тази от Илиенци дето е на мечета и с ресни май е ето това:
http://911.bg/a2/offers.asp?p=2120912&parent=4061

Аз май за сега си харесах най-много два модела на Chipolino,
както и тази на velina.pl, но пък за нея нещо цветът не ме вдъхновява...  newsm78 та още се чудя по въпроса коя точно.

ее тази със сигурност не става за 2,5 годишно хлапе като моето...въпреки, че е слам, нещо не го виждам в това...

GrOzNoTo^_^PaTe - вие къде си я закачате в къщи...или си имате двор????

Общи условия

Активация на акаунт