запек ,от АПТАМИЛ ?

  • 5 139
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
От какво осВЕн от храната може да е-капки lefax?малкийа все о6те хапва по мн малко кърма,дали тя не е при4ината.не съм 4ула до сега някои да има запек от аптамил???мн бих ви била благодарна акоп ме посъветвате.сменихме храната ,но бебе не я иска.аптамил comfort дали е по благо прийатен при такива слу4аи??

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Ако си напишеш постинга грамотно биха ти отговорили повече хора.На два пъти пробвах да ти разчета "кодовете", но се отказвам Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 363
несмятам 4е ПОСТИНГА ми е написан неграмотно.гре6ките са от бързина при писането.Все пак съм с малко бебе,но... както и да е няма да ти отговарям-н еми е в стила

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


              Joy JoyТози е още по-неграмотно Simple SmileКато си с малко бебе не можеш и да изговаряш думите правилно, нали Mr. GreenТвоя работа Flutter

# 4
  • Мнения: 931
 Моята племеница също получи запек от Аптамила, но след като го смениха с Аптамил комфорт нещата се оправиха.Поне при нея проблема отшумя мн бързо,Успех и дано скоро намериш решение на проблема ви  Peace

# 5
  • Мнения: 363
Много благодаря!явно има свестни хора в този сайт,които искат да помогнат,а не само да се заяждат.6те пробвам с комфорт

# 6
  • София
  • Мнения: 1 735
Aptamil comfort  подобрява нещата,но трябва да се приема около 500-600 мл на ден,ина4е ефекта е по-малък.

# 7
  • Мнения: 1 897
Не се сърди, но Биляна е права-постовете ти се четат трудно.
По темата:Ако даваш на детето капки за колики е възможно са се запича от тях. Аптамил е много добро АМ, не му се носи славата на запичащо.

# 8
  • Мнения: 999
И все пак ако запека ви продължи и с Аптамил комфорт можеш да вземеш Лактана. Това А.М. е с пробиотици и е много добро при бебчета със запек. Моето и като кърмаче имаше запек но с него се оправи и сега ака след всяко хранене.

# 9
  • Мнения: 681
Аз ще ти кажа,че моята дъщеря се запече точно от Аптамил,даже и повръщаше много от него.Яде го от крач на 1 месец и нямаше проблем,но нали го смениха и от този,който го продават сега се запече и повръщаше много.Пробвай с Аптамил комфорт,чувала съм,че е хубав.Ние сме на Милумил и вече нямаме проблеми.Ако искаш пробвай с Милиумила.А от кърма не съм чувала да се е запекло някое бебе.

# 10
  • Мнения: 2 479
Малката я храних с Милумил и Аптамил основно, но не сме имали подобен проблем. Колко всъщност е запечено бебето?

# 11
  • Мнения: 4 784
Опцията "Проверка правопис"  само при мен ли я има?

# 12
  • Мнения: 610
Поята бебка беше на смесено хранене и я дохрабвах с Аптамил.Определено от него се запичаше.От много опити по съвет на педиатъра ни оправи Фризовом,а и хареса и на вкус.Успех опитай друго АМ Peace

# 13
и ние от аптамила имахме страшен запек на 2-3 дена по ведньж акаше и само се превиваше от болки в коремчето, сега сме на розовия хип и всеки ден пьлним памперса по 1 или 2 пьти

# 14
  • София
  • Мнения: 5 707
Aз си мислех,че от Аптамила ни е запека и го смених но положението стана още по зле и се върнах на Аптамил!

Общи условия

Активация на акаунт