Бебешка количка

  • 4 217
  • 43
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 260
Въпроса ми е към майчетата, които вече са минали по този път. Искам да си купя количка, но немога да избера модел/марка. Количката трябва да е с широк кош за бебето, да може да се обръща към мен и към движението. Под нея да е с голям панер (незнам това мрежестото как се казва). Тъй като ще раждам юни не съм сигурна дали ми трябва кош за новородено. и ако може количката да я има в зелено. Моля помагайте Simple Smile

# 1
  • Мнения: 165
Разгледай в магазините, има страхотно разнообразие. Марки всякакви, влез и избери! Съвет: не оставяй някой друг да избира количката ти. Направих тази грешка.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 260
да де, сама ще си избера, но искам да разбера  коя е удобна, защото чесно казано немога да се спра на някоя която да отговаря 100% на желанията ми. Сумата не е от голямо значение

# 3
  • Мнения: 931
В този сайт има много информация за всички колички ако искаш можеш да го разгледаш и да се ориентираш според твоите изисквания :http:
//www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/3?osCsid=271064df46e08c6156ab34e78eecbb24
  bouquet

# 4
  • Мнения: 164
ние сме с cangaroo и сме много доволни ,но бебка се роди ноември и взехме с кош за вас незнам иначе са много здрави и удобни  1stroller

# 5
  • София
  • Мнения: 1 522
И нашата бебка се роди ноември и си взехме и зимен кош. Количката е ето тази на Cangaroo И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА.Има я в зелено.






ВИЖ НА ТАЗИ СТРАНИЦА ПО-ПОДРОБНА ИНФОРМАЦИЯ.

http://www.-spam283-/rw/items/MoniExcess-excess.html

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
гледай де е лека Peace

# 7
  • Мнения: 1 103
Също така да има чанта  ,голям багажник ,чадърче ,дъждобран и гумите да са големи да върви навсякъде . Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 470

Ето я нашата(на Чиполино ама я няма в сайта им),може да се върти коша да се регулира дръжката ,има си чанта,сгъва се лесно,бързо се откача коша, много ми е удобна единствения минус че е малко тежка ама те две хубости на едно място няма  Wink  и е зелена  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 117
Съвет от изстрадан личен опит - да се сгъва ЛЕСНО, освен ако нямаш къде да я държиш разгъната нон стоп. Някои колички не се побират по асансьорите и това да се сгъва лесно - да можеш да го направиш сама и без усилие - е жизненоважно  Peace Друго, което излиза напоследък - хубаво е количката ти да е еднакво маневрена, когато е обърната дръжката и в двете посоки.. На фона на всичките досегашни препоръки, абсурдно звучи и да очакваш да е ЛЕКА, но и това си е доста важно.. Успех!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 364
Нашата е Маг Инглънд с четири колела, комбинирана. Дръжката може да се върти и количката се обръща по посока и срещу движението (по-лесно е от вариант с подвижен кош). Достатъяно широка е, Дъщеря ми е на 9 месеца и с кеф се върти в нея. Има три положения на гръбчето (включително и легнало), пет-точкова система. Марина се роди през юли и преценихме, че количката е подходяща - когато дойде зимата бебето все още беше малко и имаше нужда да може да си полежи в добре закрита количка.  Има ги в Щъркела, можеш да отидеш и да ги разгледаш обстойно. 
Лека бременност, здраво и хубаво бебче!  Hug

# 11
  • Мнения: 728
Моята е Кенгуру круизер.. триколка, гляма е и се обръща коша, синьо и зелено е, но е много тежка.
Най добре разгледай магазините и за да можеш да видиш колко са тежки и как се управляват

# 12
  • Мнения: 9 814
Виж Бертони "Имола", отговаря на твоите изисквания,  но в последните колекции цветовете не са особено хубави.

# 13
  • Мнения: 779


Невероятно удобна,маневрена,лека,върти се дръжката ,със страхотна чанта,много широка и с няколко положения на гръбчето! Peace
Във възторг от този модел съм!От новородено-до 3 годишно можеш да я ползваш!250лв мисля ,че струва някъде.
Горещо ти я пропоръчвам!!!!
Да не говорим,че преди нея имах по- скъпа количка( 500 лв),която не ми бе въобще удобна за малко бебе.Добре,че едната баба беше купила и тази!
Взимай я няма да сбъркаш! Peace
Успех!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт