Проблем с храненето

  • 1 004
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте, мами!
Дано да ми помогнете и на мен.
Бебчо е близо на 3 месеца и  си похапваше добре/130 мл/ на хранене. От една седмица насам значително намаля приема на храна/50-80 мл/ . Говорих с педиатъра и ми каза че било нормално,но на мен не ми се струва така.Имал ли е някои същия проблем с храненето?

# 1
  • Мнения: 2 479
Имала съм и с двамата такива периоди, но е добре педиатъра наистина да се увери, че сте здравички Peace.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моята бебка имаше такъв период - смених биберона,затоплях водата за млякото съвсем малко и нещата се оправиха.Дано и при вас подейства  Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Периоди при бебетата колкото искаш...Важното е,че всичко им минава,както е дошло

# 4
  • Мнения: 6 274
Погледни при Януарските бебчета . Половината сме така .  Peace

# 5
  • Мнения: 54
Мерси, Djulichka!

# 6
  • Мнения: 681
Да не го мъчи нещо?

# 7
  • Мнения: 54
sofchenceto , не!
Бебчо е в добро здраве, настроение,нямам представа.

# 8
  • Мнения: 403
Периоди при бебетата колкото искаш...Важното е,че всичко им минава,както е дошло
  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 541
Погледни при Януарските бебчета . Половината сме така .  Peace
мами сменете бибероните -така сте че давате АМ със силиконова биберона ,а беб4етата в тази възраст ги "мързи" давайте с каучукова биберона Peace

# 10
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми беше на кърма, но имаше два периода до навършването на първата годинка, в които драстично намали храненето. Единият беше в началото на 3-ия месец, когато сучеше само по 5-6 минути, съответно и изяждаше по-малко количесто. Следващият период беше към 9 месечна възраст.

Важно е дали достатъчно  наддава  и пълни памперсите. Помоли педиатъра да премери теглото на бебо два пъти този месец, за да видите как се отразява намаленото количество храна на растежа.

 Peace

# 11
  • Мнения: 6 274
Погледни при Януарските бебчета . Половината сме така .  Peace
мами сменете бибероните -така сте че давате АМ със силиконова биберона ,а беб4етата в тази възраст ги "мързи" давайте с каучукова биберона Peace
Малко ще ми е трудничко да си сменя "бибероните"  bombs .
 Joy Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 521
Щом и педиатъра ти е казал, че всичко е наред, не се притеснявай. Аз ползвах кантарче известно време и я мерех преди и след хранене....ами какво да ти кажа, количествата така варираха  ooooh! , а и такъв период на неядене имахме и ние. Бебчето стачкува  Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Това е период, не се тревожи. Дъщеря ми беше същата-изяждаше по 50-60 мл и това е. За целия ден и се събираха по 500 мл максимум. Продължи около месец. Ела сега да я видиш как се храни  Mr. Green. Изяжда по 170 мл и имам чувство че не и стига  #Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 3 249
Важно е дали достатъчно  наддава  и пълни памперсите. Помоли педиатъра да премери теглото на бебо два пъти този месец, за да видите как се отразява намаленото количество храна на растежа.

 Peace
Памперсите са основен показател за това, дали яде бебето...

Общи условия

Активация на акаунт