Защо крием възрастта си?

  • 3 275
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 168
Здравейте! Винаги съм се чудила защо жените си крият годините? Аз лично не го правя. На 32г. съм, но хората ми дават поне 5-6г. по-малко. И какво, ако кажеш, че си на 30, а си на 35, но пък изглеждаш на 40? Мисля, че по-важно е на колко се чувстваш и как изглеждаш. Споделете мнението си Wink

# 1
  • Мнения: 9 990
Не познавам жена, която да крие годините си.Нито мъж.

# 2
  • Мнения: 1 418
Аз не се ги крия.Така или иначе,изглеждам по-млада...
няма смисъл.

# 3
  • Мнения: 984
Половината форум си каза годините току преди две теми - "чувствате ли се лелки?"

# 4
  • Мнения: 1 322
Аз също не си крия годините.

# 5
  • Мнения: 2 032
А защо се използва първо лице множествено число за включване на другите в това, което искаш да кажеш/обобщиш.

Между другото, не само жени си крият годините. На една приятелка мъжът преди години като се запознаваха си беше намалил годините...със седем. Суетен лъжлъо. Още не го харесвам за това.

# 6
  • Мнения: X
Има хора,които предпочитат да витае някаква мистерия около тях, предполагам за това си крият годинките или защото са доста.
А ако са в артистичните среди донякъде ги разбирам. Случвало се е майка ми да иска да скрие моята възраст,за да не си кажат хората: "Брейй,тази певица колко ли ще е стара,щом дъщеря й е почти на 30 Thinking" Явно е смятала,че напредналата възраст в професия като тази би събудила някакво недоверие,някаква ирония...

# 7
  • Мнения: 6 991
И аз не ги крия.
И не познавам някой, който ги крие.
Част от потребителите обаче нямат възраст в профила.

# 8
  • Мнения: 3 423
Аз никога нищо не крия. Опитвам се
дори и данъци да не крия. От никого.

# 9
  • Мнения: 647
Част от потребителите обаче нямат възраст в профила.
Взе ми думите от устата   Mr. Green
Отваряш профил и какво виждаш ... ...N/A  newsm78
Иначе никой не си крие годините Mr. Green

# 10
  • Мнения: 649
Аз никога нищо не крия. Опитвам се
дори и данъци да не крия. От никого.

Хареса ми! Peace
 Аз познавам хора дето си седят все на 25 години, но им отива! Иначе аз винаги казвам своята!

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не си ги крия. Но и не съм си сложила табелка на гърдите, де. Питат ме - казвам. Не питат - не се натискам.

# 12
  • Мнения: X
Аз пък не мисля,че възрастта на даден човек ми е определяща в контактите с него,така че не държа и да я знам. Нали имаше темичка "Чувствате ли се "лелки"?
Там мисля,че стана ясно, че времето по различен начин вае характера на всеки. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840

Отваряш профил и какво виждаш ... ...N/A  newsm78
Иначе никой не си крие годините Mr. Green

Аз никога не отварям профили.
И никога не питам за възрастта. Обичам да контактувам с хората така, както ги усещам. Случвало ми се е да говоря с някого и в момента, в който той сподели възрастта си по някакъв повод, да се почувствам неловко - я, че е по-млад, я че е по-възрастен и оттам насетне се съобразявам и напасвам поведението си.

И едно е да криеш годините си, друго е да не смяташ за нужно при всеки разговор с непознат да си споделяш ЕГН-то.

Конкретно във форума предпочитам да не зная възрастта на потребителите, за да не се съобразявам с нея, защото лично аз съгласувам поведението си с възрастта на събеседника си.
А тук не ща.

# 14
 аз стана ли на 30 започвам обратно броене Mr. Green и то защото не ми харесва възрастта след 30,даже след 25. просто ми се иска винаги да съм на 20-30 . по същата причина ходя с токчета и си слагам грим- иска ми се да съм по висока и по хубава, отколкото ме е сздала природата. човещинка  Wink
като ме пита някой 21=22 годишен сладур на колко съм, със сигурност смъквам до неговите .
но си мисля, че е тъпо това настойчиво разпитване за възраст и то от мъже.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт