Момичета, днес за първи път чух за сдружението и училището Шилер, интересува ме такъв тип комбинация от детска градина с език и после основно училище с език, но предпочитам с английски, френски или испански, тъй като тези езици говорим с мъжа ми и бабите и искаме децата да ги научат /или поне някой от тях Grinning /.

Рових из старите теми по въпроса, но там информацията или е доста разхвърляна или аз не мога добре да се ориентирам Embarassed

Разбрах за френския лицей, което е добър вариант за мен, доколкото видях го препоръчват доста родители. Единствено ме притеснява факта, че от детска градина децата се взимат в 3 часа следобед Rolling Eyes

Интересува ме ако знаете нещо за подобни целодневни езикови варианти, стига да не са с немски.

Цената също има значение, така че ако можете да споделите и цифри ще съм много благодарна.

Също така за мен е важно каква е възрастта за прием в детската градина, да не е само предучилищна примерно, а ако може от 3 -годишна възраст. И района и дали предлагат транспорт също ме интересуват.

Очаквам отговорите ви и благодаря предварително!