23.05-29.05

  • 1 422
  • 20
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Май повечето почиват, но седмичка трябва да има! Весела и спокойна почивка. Ние излизаме на разходка с няшия племенник!
Поздрави

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Весела седмица от една вече дъртичка Хера Grinning

# 2
  • Русе
  • Мнения: 526
Хубава нова седмичка и от мен Simple Smile
След 2 дни съм на преглед и се надявам да се запозная с една малка точица Grinning
Надявам се за всички нас тази седмица да е изпълнена с много приятни преживявания!
Весело прекарване на двата допълнителни почивни дни!!! Wink

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Ха, дъртичка Hug Да ги нямаме такива. Едва тази година навлязохме в пубертета. Тук времето е страхотно, разходихме с еподобоващо и сега пак на работа. Да се оплача във Враца са пуснали италиански сладолед, а аз умирам за него, чудя  се как ще се сдържам да не похапвам всеки ден, мисля веднъж седмично....Не е лесно с таз висока кръвна захар, ама никак Tired Tired

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Права си Ва smile3521 то аз си застинах на 20 ама те си вървят пусто. Хубаво е да се разхождаш...и ние често го правим. А днес моята племеница ми пя песен по телефона. И ми каза " Лельо може да си стара ама аз си те обичам" Blushкакво да го правя детето вече незнам/ ама това само баща и я учи #Silly/....а преди ми казваше наборе. Но това беше преди като беше послушна Mr. Green

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Весела седмица и от мен - изпълнена с безгрижие и положителни емоции.
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 6
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и  от мен момичета LaughingПожелавам ви една страхотна седмица WinkИ аз най-накрая свърших с болничния и в сряда съм на работа Simple Smile

# 7
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
привет и от мен!преди малко се регистрирах,но мноооого отдавна чета.желая на всички много усмивки през тази седмица.
и много късмет!

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Здравейте,
jasmin добре дошла при нас!
Днес нали е празник племенника ни се обади да ходим на разходка пак. Тази седмица сме го ударили на живот направо. Тук имаше манифестация, децата бяха с ленти "отличник 2005". Купихме му балон, едно такова като вътрележка, което се движи от вятъра, въобще беше супер весело. отрази ни се добре.
Поздрави

# 9
  • Мнения: 402
 Simple SmileЗдавейте и аз съм нова,но чета отавна и много ви харесвам веселе празници и от мен!

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Добре дошли на Etina и jasmin дано скоро се преместят в мамешкия. Grinning
Ва супер е времето и е само за разходки....много хубаво сте направили. Аз намалям разходките с племеницата защото направо ме разорява...то незнае НЕ Mr. Green

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Ами не ни е разорил за днес Simple Smile, но си спука балона, та аз като леля му отстъпих моя. Не се смейте, моя любим мъж ми купи и на мен червен балон, форма сърце- детска ни работа на тези години Laughing Embarassed

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Тъкмо добре са си годинките Ва  HugМоя мъж още ми купува фиби за косата... с детството лесно не се разделя Embarassed А иначе днес ме питаха " Как се чувстваш"....."ами как да се чувствам МЛАДА" отговорих Mr. Green

# 13
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Добре дошли на Etina и jasmin дано скоро се преместят в мамешкия. Grinning
Ва супер е времето и е само за разходки....много хубаво сте направили. Аз намалям разходките с племеницата защото направо ме разорява...то незнае НЕ Mr. Green

благодаря за пожеланията и да ви се връща!а относно племенниците-аз ги имам 9 бройки/по линия на мъжа ми,щото е от многодетно семейство/ и не ме питайте как ми се отразява на бюджета.но пък е голяма веселба и са много сладки!

# 14
  • Мнения: 539
Добре дошли на новите!!!
Да се похваля и аз за племнницата. Сега още е на етап веднъж вуйна, веднъй кака уоти  Crazy ама ще свикне. Иначе аз си имам една лелка от събота. Мъжо се върна снощи от командировката, а тази нощ хич ама хич не можах да мигна и днес съм #Silly леко разногледа ама "ша са опраим". Еми това от мен.
Весела и много много усмихната полуседмичка (вече) от мен newsm51

Общи условия

Активация на акаунт