Избор на педиатър в ж.к Обеля 2- София

  • 3 639
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Обръщам се към всички бъдещи и настоящи мами,,,,в голяма дилема съм в избора си на педиатър в 30 поликлиника в Обеля-2.Чувала съм че там д-р Иванов е много добър,но на слухове не смея да вярвам.Нека ако някой може да ми помогне в избора на такъв да пише...Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 2 517
Според мен читав педиатър в Обеля няма, аз също съм от Обеля, но педиатърката ми не е от района. Питай в отчетната по градове - там сме малко, но пък има мама с три деца.
Преди известно време и аз пусках същия въпрос тук, но без резултат. При моите сондажи, които ме отказаха установих следното:
1. Цветкова, която работи с Велинова /общо взето са партия/ са привърженици на ранното захранване. Сокче от първия - втория месец, плодово пюре от третия. Пропускат бая неща.
2. Чувала съм добри отзиви за Бърборска, непроверени, както и за Тулийска, но тя работи малко по симпатия.
3. Има една докторка Зулева ли беше - тя е в час с ваксинациите, а акушерката й работи в неонатологията в МД, но пак не е гаранция за подробна консултация.
4. Аз лично знам за един Иванов, който е джи пи - вътрешни болести но не и педиатър.

Това , което ме отказа от лекар педиатър от Обеля:
1. Претупват консултациите;
2. Не можеш да ги намериш , когато имаш нужда - обикновено се ограничаваш с работното им време в съответната смяна, а съвсем вероятно да не ти вдигнат телефона; особено в началото имаш огромна нужда от една напътстваща дума - уверявам те.
3. Принципно няма ред за провеждане на консултации и дете за консултация чака в коридор пълен с кашлящи и подсмърчащи бебета и деца;
4. Отказват домашни посещения - дори и платени.

# 2
  • Мнения: 101
Благодаря ти за изчерпателния отговор,,честно казано незнам към кой да се обърна,а и от година съм в квартала и въобще не съм наясно с тукашните лекари.Ти при кой и къде  записа  детенцето си???

# 3
  • Мнения: 2 517
Точно това ти казвам, моята педиатърка не е от квартала.

# 4
  • Мнения: 101
Аха ясно,явно аз някъде блея та не чета,,,лошото е,че като ти трябва спешно компетентно мнение та даже и преглед изисква повече време да стигнеш до педиатъра.Аз затова исках тука в Обеля да намеря такъв,т.като съм бизо и до поликлиниката ама като гледам няма да е.Ще си търся другаде в такъв случай.То и GP ми е в Красно село,а гинеколожката,която ми води ЖК се намира в центъра на ул.Позитано,,,,абе разпростирам се из цяла Сф....

# 5
  • Мнения: 17
Аз съм от Обеля и мога да ти кажа че никой от педиатрите там не  става предлагам ти да отиди в 7ма поликлиника при Др Цветана Стойчева много добър специалист е практикува обща медицина но главно се занимава с деца  благодарение на тази жена  една от големите ми дъщеря оживя след натавяне в 30поликлиника от Барборска консултациите при докторката са  всеки вторник и четвъртък.

# 6
  • Мнения: 101
Аз съм от Обеля и мога да ти кажа че никой от педиатрите там не  става предлагам ти да отиди в 7ма поликлиника при Др Цветана Стойчева много добър специалист е практикува обща медицина но главно се занимава с деца  благодарение на тази жена  една от големите ми дъщеря оживя след натавяне в 30поликлиника от Барборска консултациите при докторката са  всеки вторник и четвъртък.

здрасти,благодаря за напътствията,,,а ще ми кажеш ли къде се намира 7 поликлиника,защото от скоро съм в квартала и само 30 п-ка знам.Много ми се ще в 20 п-ка да се обърна към педиатър (аз там съм наблюдавана като бебе) обаче ми е много далече и търся някъде по наблизичко към Обеля

# 7
  • Мнения: 17
Качваш се на трамвай едно и слизаш една сприка преди Централна гара можеш да стигнеш и със 150.

# 8
  • Мнения: 101
аха май се сетих коя е,,благодаря ти  Peace
а има ли значение,че съм с адресна регистрация община Красно село,,,защото доколкото разбрах трябва да избереш педиатър по местоживеене

# 9
  • Мнения: 17
Незнам трябва да питаш на място.

# 10
  • Мнения: 2 517
Цитат
аха май се сетих коя е,,благодаря ти 
а има ли значение,че съм с адресна регистрация община Красно село,,,защото доколкото разбрах трябва да избереш педиатър по местоживеене

Няма такова нещо - можеш да си избереш и педиатър от Дружба 2.
Аз лично се водя по ЗК при колежка на мойта педиатърка, която работи в ценътра - направление не ми е отказано никога. Самоче самата моя педиатърка не работи със ЗК обаче пък ми е нон стоп на разположение.

# 11
  • Мнения: 219
Зддавейте.
Аз съм при Тулийска. Свекърва ми  и мъжа ми ходиха да ни запишат педиатър докато бяхме с бебка в болницата. Аз лично съм мн доволна, вдига ми тел и ми дойде 1-вия път в къщи. Консултациите са в часовете когато няма други за прегледи (т.е. тя ако е сутрин, консултациите за бебета прави следобяд). И мен ме е преглеждала, въпреки, че не ми е личен (а смятам и да стане, че личния ми е на центъра и ми е далече).
Ами това е от мен, дано сте намерили правилното решение за вас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт