постоянното повтаряне на една дума!!!!!!!!!!!!!

  • 2 244
  • 48
  •   1
Отговори
  • Canada
  • Мнения: 649
При нас това е думичката дай. От сутрин до вечер само "дай". Писнало ми е кошмарно. още повече сутрин като се събуди и отида да я взема и очаквам като ме види да се усмихне да каже "мама" и т.н. А то обикновено след като  набързо се усмихне и констатира че съм аз веднага се почва "дай" за всяко нещо което попадне пред погледа... При вас имало ли нещо подобно и кога отмина?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
 Joy Joy JoyАбсолютно същия е. Бъзикаме се, че ще стане или митничар, или поп или политик май newsm78

# 2
  • Мнения: 2 131
При нас това е думичката дай. От сутрин до вечер само "дай". Писнало ми е кошмарно. още повече сутрин като се събуди и отида да я взема и очаквам като ме види да се усмихне да каже "мама" и т.н. А то обикновено след като  набързо се усмихне и констатира че съм аз веднага се почва "дай" за всяко нещо което попадне пред погледа... При вас имало ли нещо подобно и кога отмина?
Развесели ме. Не се ядосвай на детенцето   bouquet Моят син е още малък, обаче в последно време е започнал на всички казва "тата". Иначе казва мама и баба, и дай и някакви други негови си неща, обаче сега е на тема "тата".

# 3
  • Мнения: 2 211
Една думичка, но е абсолютно достатъчна, като се замисли човек  Laughing

# 4
  • Мнения: 5 391
До сега не я е овладял Simple Smile

# 5
  • Мнения: 78
ЕМИ СЕГА Е ДАЙ ПОСЛЕ ЩЕ Е НА ДРУГА ВЪЛНА ВСИЧКИ МИНАВАТ ПО ТОЗИ ЕТАП Peace

# 6
  • Мнения: 4 447
Да, само дето от време на време казва и някакви други работи...

Но като цяло е : "тюю, тю", "ту" и "адуууу", само веднъж каза ясно "дай".

И мен ме изнервя понякога, но знам, че скоро ще започне да казва много други неща.

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 10:11 от Ан_Ma

# 7
  • Мнения: 750
Еми браво на детето още от сега са му ясни нещата Joy Joy Joy
Шегувам се Peace,ще отмине.Моят пък цял ден со4и предметите и казва ЪЪЪЪЪ  Crazy.

# 8
  • Мнения: 780
ЕМИ СЕГА Е ДАЙ ПОСЛЕ ЩЕ Е НА ДРУГА ВЪЛНА ВСИЧКИ МИНАВАТ ПО ТОЗИ ЕТАП Peace
  Peace
Дъщеря ми сега е на вълна "мама".Преди, на всичко казваше "сете"/цвете/.

# 9
  • Madrid
  • Мнения: 514
Постоянно повтарящата се дума при Самуил е :"не" ConfusedОтдавна се случва,сега е на две години и  два месеца.

# 10
На моя приятелка момиченцето пък неможеха да я научат на "дай" и тя по цял ден ЪЪЪЪ ама за всичко, и това изнервяше, как ли не я изнудвахме, но до почти 2 год не пожела ината й.

# 11
  • Мнения: 4 335
Поне е избрала страхотна думи4ка да казва Laughing

# 12
  • Мнения: 274
Ще отмини всичко е на периоди .След месец два ,ще казва и други думички вече и така ,ще спре да повтаря само тази.

# 13
  • Мнения: 523
Е , моята малка дъщеря на всичко казва " мама ма ма ма ма ........." ! Така е , защото като научат една дума и после следва период , в който я повтарят милион пъти . Голямата като беше на две години всичко казваше по 2 пъти и след всяка дума или изречения казваше "ДА ".

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Сигурно е само период-дано да отмине скоро  Peace

Общи условия

Активация на акаунт