Как да познавате сайтовете за ментета!

  • 3 228
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Поради зачестилите съмнения  в  сайтове за парфюми смятам да Ви светна!


1.Цени  50-70% по-ниски от тези в магазините.
2.Липса на информация за фирмата която стопанисва сайта.
3.Липса на имена и на стационарни телефони  .
Това са условията гарантиращи 100%  ,че ще сте измамени , примерно в Акуро аукционът на дир.бг най-скъпият парфюм 100ml  е 38лв Armani Emporio . И други които по магазините са в опаковки  80-90-125ml  там винаги са по 100ml.
Е то не е по-различно от веригата по МОЛовете където 100ml под 100лв няма ! Повечето от вас пътуват и знаят какви са цените в Италия и Франция.

  Човекът има три пътя за да постъпва разумно:

първия, най-благородния - размишлението,
втория, най-лекия - подражанието,
третия, най-горчивия - опитът.
                                  Конфуций
                             

# 1
  • Мнения: 120
И още нещо е важно .

Никога не купувайте парфюм на улицата . Има действа схема на цигани които  изкупуват от клошари маркови парфюми и кутиите от тях ,след това ги пълнят с  наливни аналози от рефан .
Прилично изглеждащи хора  после ги продават на половин цена на балами като обясняват ,че само веднъж са пръскани  което на пръв поглед така изглежда. Тестерите без "транспортна" опаковка са със същия произход.

# 2
  • Мнения: 2 414
За парфюмите в гет.бг какво ще кажеш? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 120
Ми не знам какво да кажа ... сбирщан Simple Smile)

# 4
  • Мнения: 73
мен ме учудва  Shockedсъщо това защто продават само парфюми ми нали всеки един аромат е серия която включва рол он или стик, душ гел, лосион за тяло! Това ми се струва доста гнило в цялата схема и само тестери тестери! А цените без коментар BVL Notte 18лв, ако му направят някоя промоция ще стане по евтино и от Галерии-те Rolling Eyes Laughing

# 5
  • Мнения: 1 312
ще ми е интересно и аз да науча newsm12 newsm12 newsm12

# 6
  • Мнения: 87
На мен пък ми е интересно да разбера кои сайтове не продават ментета?

# 7
  • варна
  • Мнения: 564
и на мен ще ми е интересно Mr. GreenМай всичко е менте по тези интернет сайтове.Аз лично само веднъж си купих по интернет от парфюми-бг ,ама ми го донесоха в картонена опаковка без целофан,а преди това си го купих същият от Галерия, на главната,всичко си беше както трябва. newsm78Май само от магазини ще пазарувам.Плащам си за парфюм,а не нещо наливно #2gunfireАз много рядко си сменям парфюмите и винаги мога да подуша кое е трайно и кое не е и кое е менте/жалко че едва след като съм го купила Simple Smile #2gunfire/

# 8
  • Мнения: 120
мен ме учудва  Shockedсъщо това защто продават само парфюми ми нали всеки един аромат е серия която включва рол он или стик, душ гел, лосион за тяло! Това ми се струва доста гнило в цялата схема и само тестери тестери! А цените без коментар BVL Notte 18лв, ако му направят някоя промоция ще стане по евтино и от Галерии-те Rolling Eyes Laughing
Така е ,за това който няма душгелове и подаръчни комплекти  значи има нещо гнило в най-добрия случай са дубайски .
А колко то тестерите  те знам ,че са много ограничени количества за това предполагам ,че в интернет се предлагат само ментета.

Същото е като дънките D&G  по 25лв дето били уж ишлемета. ooooh!


# 9
  • Мнения: 306
Мдаааа....
А като стана дума за парфюми...
Да,нормално е интернет- сайтовете ,да са най-голямата конкуренция на магазините!
Да,в един интернет магазин няма 10 нацупени продавач-консултантки,които да получават заплата!
Разходите за наем,ток и т.н. са в пъти по-малки от тези,които има даден козметичен или парфюмериен магазин!
Все неща,които качват цената на стоката!
И само между другото,стойността на парфюма е мнооооооого по-ниска ,от стойността на опаковката и бутилката! Wink

# 10
  • Мнения: 1 505
Мдаааа....
А като стана дума за парфюми...
Да,нормално е интернет- сайтовете ,да са най-голямата конкуренция на магазините!
Да,в един интернет магазин няма 10 нацупени продавач-консултантки,които да получават заплата!
Разходите за наем,ток и т.н. са в пъти по-малки от тези,които има даден козметичен или парфюмериен магазин!
Все неща,които качват цената на стоката!
И само между другото,стойността на парфюма е мнооооооого по-ниска ,от стойността на опаковката и бутилката! Wink
Това е точно така,напълно сам съгласна с това мнение.А инaче бях чела,че в бг в някои магазини изкупуват от клошари шишета изнамерени от тях по боклуците и след това ги пълнят със смески и ги продават за оригинал.Незнам кой магазин,но само казвам да внимавате.

# 11
  • Мнения: 120
Мдаааа....
А като стана дума за парфюми...
Да,нормално е интернет- сайтовете ,да са най-голямата конкуренция на магазините!
Да,в един интернет магазин няма 10 нацупени продавач-консултантки,които да получават заплата!
Разходите за наем,ток и т.н. са в пъти по-малки от тези,които има даден козметичен или парфюмериен магазин!
Все неща,които качват цената на стоката!
И само между другото,стойността на парфюма е мнооооооого по-ниска ,от стойността на опаковката и бутилката! Wink
Това е точно така,напълно сам съгласна с това мнение.А инaче бях чела,че в бг в някои магазини изкупуват от клошари шишета изнамерени от тях по боклуците и след това ги пълнят със смески и ги продават за оригинал.Незнам кой магазин,но само казвам да внимавате.

Хаха ,пиленце да си купиш парфюм от интернет е толкова вълнуващо колкото да си си поръчащ и телеки пепърстек  онлайн. До някъде си права но парите за реклама на повечето такива сайтове надвишават  наем на бул.Витоша.А поддръжката на сайта е много по-скъпа разходите по един магазин.Така ,че това не е аргумент защо са евтини ментетата. Naughty

# 12
  • Мнения: 7 474
Не поръчвам нищо от сайтове, нещо им нямам доверие  Thinking поне на българските.

# 13
  • Мнения: 202
мен ме учудва  Shockedсъщо това защто продават само парфюми ми нали всеки един аромат е серия която включва рол он или стик, душ гел, лосион за тяло! Това ми се струва доста гнило в цялата схема и само тестери тестери! А цените без коментар BVL Notte 18лв, ако му направят някоя промоция ще стане по евтино и от Галерии-те Rolling Eyes Laughing
Ето това и на мен ми е чудно , защто не се предлагат към парфюмите както в ягодка и душове рол- они и др,Това ме кара да мисля, че нещо има гнило. А за да не могат да въртят бизнес с шишета от парфюми аз като ги хвърлям винаги ги чупя Laughing

# 14
  • Мнения: 1 875
От сайтове поръчвам само книги.

Общи условия

Активация на акаунт