забелиха ни пишлето.с какво да мажа?

  • 928
  • 5
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
в4ера на консултацията педиатърката уж само искаше да ми покаже как да забелвам пишлето на сина ми,а направо го е цепнала на 4 места.кожата е като рязана дълбоко с нож на 4 места,те4е и кръв.глави4ката се вижда ве4е,а досега никак не се виждаше.снощи цяла нощ пищя,днес май не го боли,но е пак крив,отдавам го и на ваксината и на снощното пищене и неспане.
въпроса ми е с какво да мажа,промивам с лайка и смрадлика.

# 1
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Доколкото си спомням след тази процедура мазахме с дефламол.

# 2
  • Мнения: 71
Ние, ходихме при хирург тъй като при нас започна да се събира смегма.След манипулацията веднага го намазаха с лидокаин.Доктора ни препоръча само промивки, без никакво мазане на каквито и да е мехлеми.Възстанови се много бързо.
Но при Вас, след като има ранички може би е по-добре да се консултирате с хирург или уролог.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 907
И ние мазахме с Дефламол.

# 4
  • София
  • Мнения: 114
Мазахме с дефламол и гентамицин. Редувахме ги двете кремчета, но имаше леко възпаление преди процедурата. Отвреме навреме промивки със смрадлика. Възможно е малкия да го боли като пишка и дори да не може да се изпиша, тогава помага да се потопи във ваничка с топла вода. Важно е кожичката да не залепне повторно, и добре да се почиства мястото. Дано бързо преборите проблема.

# 5
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариана, писах и в другата тема - промивки с калиев перманганат или смрадлика, за мазане - Немибацин.

Общи условия

Активация на акаунт