Получихте ли хемороиди след нормално раждане?

  • 7 772
  • 35
  •   1
Отговори

Анкета

Получихте ли хемороиди след нормално раждане?

Опции:

  • Мнения: 644
Здравейте!

Ако отговора вие друг, моля публикувайте го тук!
Също как излекувахте/лекувате хемороидите си?

Предварително ви благодаря за отговорите!!!

# 1
# 2
  • Мнения: 3 562
Да получих - много гадно Cry
Оправих се с Антифлегмин-Л (това е мехлем за крави с мастит  Mr. Green) при мен имаше невероятно действие - много бързо ми помогна и да чукна на дърво не са се обаждали вече  Wink

# 3
  • Мнения: 4 244
Друг отговор - имах ги от ученическите си години и се обостриха през бременността. След ражданията се прибраха за 2 седмици само с топли седящи вани с лайка.

# 4
# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Получих,при мен се прибраха след около две седмици.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 711
да, имах. В началото ме боляха много. Мъж ми купи разни мазила от аптеката. Възпаляваха се от храни. Последно (преди няколко месеца) пих от билковите хапчета на Тошков. Сега си имам само еди, не се е прибрал напълно, но поне не се възпалява,

# 7
  • Мнения: 311
ох.не ми напомняй,че и преди и след раждането беше голямо чудо.Сега са се прибрали да почиват newsm44,но кой знае кога ще им се подиша"чист въздух". newsm45Не ми се мисли. Weary

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Да, но бързо изчезнаха. Ала работата зад компютъра седнала  почти  по 8 часа на ден отново ми ги обостри. Сега са в застой, но през първите седмици ми се плачеше. smile3511 Дано да не се обадят скоро. newsm17

# 9
  • Мнения: 2 596
Да, получих, Рошалче от къде се купува това мазило.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 184
И аз имам хемороиди, но ми се появиха през бременността и след раждането много ми се възпалиха, но и до ден днешен- 2 години по-късно - не са се прибрали и незнам дали изобщо ще има отърване от тях Всъщност те представляват разширени вени доколкото знам

# 11
  • София
  • Мнения: 5 826
Аз получих от раждането, но да чукна на дърво до ден днешен не ми се възпаляват.
Мажа ги от време на време с Проктогливенол, но повече профилактично отколкото от болка.

# 12
  • Мнения: 423
Получих и то УЖАСНИ! Два месеца не можех да си седна на Д-то, кошмар! И никакви мазила не ми помогнаха!
Минаха от само себе си (всъщност май още си ги имам, но поне не ме болят).
По късно разбрах за бани със смрадлика (тетра), които много помагали, но нямам личен опит!

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 294
Да и аз имам-наследство са ми  от раждането....Третирах ги с едно  мазило(нямам спомен как се казваше) , но не се прибраха.
И сега точно това обсъждахме с една бъдеща мама-дали положението с хемороидите няма да се усложни при второ нормално раждане??Каква е опасността-да започнат да кървят ли?Надявам се, че не измествам много темата-ако да моля да ме извините.

Общи условия

Активация на акаунт