мама или татко поиска пръв бебе?

  • 13 793
  • 231
  •   1
Отговори
здравейте
в една връзка нормално е и двамата съгласувано да решат да започнат опитите за бебе,когато бременността е планувана.и все пак винаги първо у единия се заражда желанието да има бебе,именно сега.във вашата връзка кой беше по-готовият,кой даде идеята,че времето за бебеправене е дошло?

# 1
  • Мнения: 179
Е,аз все си мрънках,че съм готова,но ,когато мъжа ми реши тогава започнахме с бебеправенето  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 57
При нас  и двамата го искахме по едно и също време никога не сме го обсъждали даже кой готов кой не е просто си го поискахме и двамата по едно и също време Peace

# 3
  • Мнения: 112
При нас ако зависеше от мъжа ми щяхме да имаме дете още като се запознахме, но аз станах готова едва миналата година по това време.И то вече бяхме женени от 2 г.,но той се съобрази с мен и изчака да озрея за това.И сега и двамата чакаме вече година ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 054
Ами аз поисках първа... пък той, ако го питате сега ще ви каже, че .. "Го е страх" .. От какво не знам и все му се смея, че него го е страх.. казах му че нито ще го носи, нито ще го ражда аам го е страх  Crazy Crazy

# 5
  • Мнения: 2 343
Когато аз реших, че ни е време за бебе той не смяташе така. Трябваха му 2-3 месеца да обмисли всичко и да свикне с мисълта, че животът ни ще се промени коренно. Не съм настоявала! Просто изчаках. Сега той е много съпричастен и го иска дори повече от мен, но ни е писано да чакаме, да чакаме вече 2 години без резултат. В началото на другия месец щи правим 1-во инсе. Стискайте палци! Praynig

# 6
Мъжът ми твърди,че от самото начало  е искал, но е изчаквал аз да "стана готова"..Е, сега вече явно го искаме едновременно и сме започнали  с  опитите Simple Smile Важното е двамата да са на тази вълна .

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И двамата сякаш бяхме готови, но не го обсъждахме  и когато тестът ни изненада бяхме много щастливи, но той сякаш беше по-подготевен за това  Grinning

Мира-мими, стискам палци за инсето. Ще стане, ще видиш  Praynig

# 8
  • Мнения: 216
ТАТКОТО се беше затръшкал от самото начало ми викаше-Дай ти направя едно бебе Laughingче вече взел да остарява(когато се роди дъщеря ни той беше на 28 а аз на 21)и аз се дърпах ама един ден викам-айде ама заради него се навих Hugхич не ми се занимаваше тогава с деца Embarassedама............... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 343
Янина, всеки ден се моля за това. Сега си мисля, че е трябвало доста по-рано да бебеправим без много да го мислим. Само ако знаех, че ще имаме такива проблеми и ще чакаме толкова много Tired

# 10
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Първо в мен се зароди мечтата за бебе,мъжа ми в началото беше леко уплашен и финансово нестабилен.След около 6 месеца се нормализираха нещата в работата му и оттогава опитваме.Факт е,обаче, че бебето не винаги идва когато си готов

# 11
  • Мнения: 216
Първо в мен се зароди мечтата за бебе,мъжа ми в началото беше леко уплашен и финансово нестабилен.След около 6 месеца се нормализираха нещата в работата му и оттогава опитваме.Факт е,обаче, че бебето не винаги идва когато си готов
Миличка,бебето идва когато най малко очакваш Grinningотпусни се и недей да мислиш-ще стане ли тоя път или не?УСПЕХ от цялото си сърце Hug

# 12
  • Мнения: 1 247
при нас аз исках първо да си имаме бебе и моя също се дръпна в първия момент но след това сам ми каза да поработим по въпроса за наследник и вече 3 години и 5 месеца си работим но бебче няма Cry

# 13
  • Мнения: 17
При нас все се разминаваха нещата първо той искаше аз не (учех 1 година) после аз исках той не ( изкаше да се издигне в работата).След това всичките ни приятели все по малки от нас и неопитни чакаха дете и един ден и двамата заедно го решихме и си казахме да опитваме пък когато стане  Grinning засега почти 3 месеца ама не много сериозно

# 14
  • Мнения: 444
При нас - сякаш и двамата си бяхме готови по едно и също време, пръв милото отвори дума за това, аз се съгласих и опитваме, но за сега без резултат  Rolling Eyes  Hug

Общи условия

Активация на акаунт