Contractubex за лечение на белези

  • 6 742
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Бих искала да ви попитам има ли момичета, които да са заличили белези с това лекарство. Моите са от един обрив и са на около 3седмици.  Сега представляват малки тъмни петънца по кожата под мишниците и на кръста.
Другото което си мисля е да пробвам да мажа едни стрии, които обаче са доста по-стари и по скоро не би имало ефект  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 485
Контрактубекса е точно за "контрактури"-тоест релефни белези.  Заглажда ги до нивото на здравата кожа (дано ме разбираш какво обяснявам) Например белега от операцията ми го заглади-там където са били конците не е изпъкнало вече и се сля с кожата,но не може да промени цвета на самия белег- седи си по-червеникаво и това е. Използвала съм го за белези от алергия-същото е положението,той просто отпуска кожата и я хидратира,но след това е необходимо да използваш някакъв депигментиращ крем. Сега съм се навила за Дерматикс,но е доста скъп-към 90 лв,та се чудя дали  си заслужава...може би ще пусна отделна тема та да събера малко мнения.

# 2
  • Мнения: 1 179
Контрактубексът е слабичък и белези не заличава. За стрии още не съм го ползвала, в една друга тема една съфорумка беше писала, че действа бавно, т.е. трябва да си упорита.
Дерматикс го ползвам за белег от операция и мога да кажа, че белегът доста избледня, почти стана като другата кожа. Но пак се иска време, не става от една тубичка.

# 3
  • Мнения: 125
щом са релефни белезите и най-важното - от скоро са, мисля, че ще помогне Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
щом са релефни белезите и най-важното - от скоро са, мисля, че ще помогне Peace
Peace

# 5
  • Мнения: 1 081
щом са релефни белезите и най-важното - от скоро са, мисля, че ще помогне Peace
Peace




Определено е така
Успех  Hug

# 6
  • Мнения: 236
Според мен не  е необходимо да се мажеш за този вид белези , защото точно тези от обриви се махат сами .Аз от години имам алергия към насекоми и там където ми излезе пъпка ми отстава тъмно петно за около 3-4 месеца ,но с времето се маха без да се маже с нищо!Особено пък през лятото.На мен лично контрактубекса ми помогна да си махна белег от изгаряне с ютия(беше доста дълбок),но се мазах една година по два пъти на ден! NaughtyЗа стрии незнам дали помага, за тях съм си взела хвойново масло , но още кърмя и не смея да го използвам!

# 7
  • Мнения: 3 423
На мен не ми помогна,но моя белег бе от операция.

# 8
  • Мнения: 78
 newsm78 лошото е че моите белези не са релефни, а пигментни... В такъв случай трябва да пробвам с Дерматикс... Лошо...

# 9
  • Мнения: 3 695
на стари белези от няколко години дали ще действа някоя от пастичките  newsm78

# 10
  • Мнения: 591
здравейте!
И аз искам да попитам дали въобще има нещо, което поне малко може да заличи доста стари стрии и да става и за бременни де... Hug

# 11
  • Мнения: 78
здравейте!
И аз искам да попитам дали въобще има нещо, което поне малко може да заличи доста стари стрии и да става и за бременни де... Hug
Моята теория е, че веднъж появили се стриите са неизтриваеми... Сори миличка, но който те харесва без няколко цепнатини ще те харесва и с тях... Аз с това се утешавам  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 591
здравейте!
И аз искам да попитам дали въобще има нещо, което поне малко може да заличи доста стари стрии и да става и за бременни де... Hug
Моята теория е, че веднъж появили се стриите са неизтриваеми... Сори миличка, но който те харесва без няколко цепнатини ще те харесва и с тях... Аз с това се утешавам  Crossing Arms

И аз с това се утешавам...абе то има кой да си ме харесва всякаква, което е прекрасно, но просто на мен понякога като се погледна ми става много гадно  Blush Добре поне, че не са от дълбоките стрии и да се надяваме, че след като родя няма да се нацепи кожата ми още толкова...от това много ме е страх...

# 13
А ще може ли да излекува белези от акне :S Всмисал не петна ,а белезите, защото кожата ми е станала мн релефна....

Момче съм ако има значение Peace

Общи условия

Активация на акаунт