Спирала за дълги мигли

  • 879
  • 12
  •   1
Отговори
Коя ще ми препоръчате?
Да придава дължина и обем едновременно е за предпочитане.

# 1
  • Мнения: 1 243
Зависи до колко пари!  Rolling Eyes За 12 лв. бих ти препоръчала Уондърлаш-а на Орифлейм, прави с миглите ми това, което и един Ланком на далеч по-висока цена.  Flutter
Не съм дистрибутор на Орифлейм, да добавя!!! Препоръката ми няма за цел реклама!!!

# 2
  • Мнения: 3 641
Зависи от ценовия диапазон, но от средния клас бих препоръчала Лореал-Лаш Архитект.
Прави дълги, извити мигли. По-скоро "кукленски", защото е по-течна консистенцията Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
Maxi Frange на Bourjois с две ръце, а и
Зависи от ценовия диапазон, но от средния клас бих препоръчала Лореал-Лаш Архитект.

# 4
  • Мнения: 591
И аз бих препоръчала Лореал  Peace

# 5
  • Мнения: 1 312
Лореал-Телескопик  Peace

# 6
И аз бих препоръчала Лореал  Peace
Коя точно на Лореал имаш предвид, имат доста видове

# 7
  • Мнения: X
Зависи до колко пари!  Rolling Eyes За 12 лв. бих ти препоръчала Уондърлаш-а на Орифлейм, прави с миглите ми това, което и един Ланком на далеч по-висока цена.  Flutter
Не съм дистрибутор на Орифлейм, да добавя!!! Препоръката ми няма за цел реклама!!!
Точно се чудех дали следващата ми спирала да не е точно тази на Орифлейм Simple Smile Имам добри спомени за някои от спиралите им. Peace

# 8
  • Мнения: 1 952
Телескопик newsm11

# 9
  • Мнения: 1 417
Зависи от твоите мигли, отиваш и пробваш. Аз съм ползвала най-различни от различен ценови клас, като най-недоволна съм от Диор Шоу и от една на Ив Сен Лоран беше ужасна, тази Лаш Аркитект също не ми хареса, така се ронеше. Доволна съм от най-простите спирали на Буржоа, миглите ми стават огромни Wink А тази която рекламират Мастърпийс ли беше newsm78, някой има ли отзиви от нея?

# 10
  • Мнения: 1 952
Аз съм доволна от предишния Мастърпийс, този новия не съм го пробвала.

# 11
  • Мнения: 120
L`Oreal carbon gloss Архитект  e  без съмнение много добра!

# 12
  • Мнения: 7 474
Има вече съвсем същата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=272097.0

Общи условия

Активация на акаунт