Deteto mi e na 4 mes i e s Atopi4en dermatin-AD. Minah pez njakolko kozmetiki sega mi predstoi Aderma, da vidim da li shte ima efekt. Vaprosat mi e dali AD ima vrazka s pojavilite se po glavata v tilnata oblast limfni top4eta. Predi mesec i neshto se pojavi samo edno top4e, koeto raste, a kogato predi 2 dni hodihme na kojen mu otkriha oshte 2 po-malki i edno na vratleto. Dnes go vodih na hirurg i toi kaza 4e sa limfni vazel4eta vsledstvie na infekcia i samo da gi nabludavam i 4e njamat vrazka s AD. A tazi ve4er mu otkrih i ot drugata strana na glavi4kata oshte 2 top4eta. Njakade bjah 4ela, 4e pri AD vsledstvie na otslabenia imunitet moje da se polu4at takiva limfni vazli. Ako njakoi ima sashtia problem molja da mi pishe v li4ni i da spodeli, zashtoto sam mnogo pritesnena. Malkia ima sarbej po glavi4kata i postojanno si ja razranjava s ra4i4kite i noshtem ne moje da spi spokoino. A az se 4udeh v na4aloto zashto ve4er si varti glavata predi da zaspi i si misleh, 4e e mnogo nervno, a to gorkoto go e sarbjalo. Kajete i s kakvo da mu maja glavi4kata za da oblek4a sarbejite. Mislja 4e i vaksinite doprinasjat za obostrjane na dermatita. Poradi nastinka otlojihme parvia pentaxim i sega mai shte otlojim i vtoria.