Гладачна система

  • 1 414
  • 6
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 632
Аз съм ползвала такава с-ма,но не на тази марка.Предпочитам преса и отделно за някои дрехи ползвам по-обикновенна ютия за гладена,с посилна пара.

# 2
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Аз имам подобна, но на Филипс, само че е по-скъпа от тази и ютията и е по-различна. Глади страхотно, повече не бих гладила с обикновена ютия. Има ги  в Технополис.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз имам подобна, но на Филипс, само че е по-скъпа от тази и ютията и е по-различна. Глади страхотно, повече не бих гладила с обикновена ютия. Има ги  в Технополис.

Каква е разликата с обикновенните  Embarassed

# 4
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
elij старата преса която имах беше такава ....Неудобното при нея е че самата ютия е страшно тежка в сравнение с която и да било друга марка...иначе дръжката е от корк и е много удобна....Другото лошо е че ако имаш много за гладене водата от резервоара в никакъв случай не би ти стигнала ще се наложи да доливаш но за да отвориш този вид преси трябва да чакаш да поистинат и тогава иначе неможеш да отвориш капачето....По добре ако имаш възможност да избираш се спри на вариантите с подвижен резервоар за вода при тях не се чака просто го вадиш пълниш с вода и продължаваш да гладиш Peace
Аз имам подобна, но на Филипс, само че е по-скъпа от тази и ютията и е по-различна. Глади страхотно, повече не бих гладила с обикновена ютия. Има ги  в Технополис.

Каква е разликата с обикновенните  Embarassed

Разликата е че първо излиза много повече пара и второ ютията на една преса е малко по тежка от една обикновенна парна ютия оттам и натиска който прилагаш на дрехите е по силен оттам и се гладят по добре.... Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Katy6 мерси за отговора  Hug

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Ютията е съвсем лека, но парния удар е 4 и половина бара и глади без никакво усилие. Ако гладиш нещо сгънато на 2, гладиш го само от горе, едновременно с това, долната страна няма нужда да я гладиш, тя си се изглажда сама от  силния парен удар отгоре. Глади се изключително лесно и бързо. Като свърши водата, аз вече и не чакам да изстине парогенератора, а внимателно отвивам кранчето и веднага пълня. Но с едно зареждане се гладят много дрехи, не свършва бързо, стига за изглаждането на една пералня пране.
Излишно е да се избира вариант с тежка ютия, защото в случая това няма никакво значение, важното е силата на парния удар каква е, а не тежестта на ютията. И това не е преса. Представлява ютия с маркучи, които са съединени с парогенератора. Когато не работи, ютията се слага върху него. Пресите са си отделно, идеални са за връхни дрехи и сака, хвърлила съм око и на една от тях, но в къщи нямам място къде да я сложа.

Общи условия

Активация на акаунт